Kapuce slouží i zdobí zároveň

Napsal

Kapuce slouží i zdobí zároveňKdyž spojíte funkční oblečení na sport s aktuálními detaily, vzniknou komplety do města i ven – street móda. A všude jsou vidět praktické kapuce.

Papírovka

Svěží spojení mentolové a bílé barvy svítí na unikátní „papírové“ bundičce s prošitým sedlem, kapucí, zdobené zipy. Už v 70. letech proletělo oblečení z „papíru“ světem jako senzace. Dnes se jedná o lehký báječný staronový materiál, který můžete běžně prát na třicítku.

Stačí jen vyrazit

Od hlavy k patě si můžeme říct něco víc k trendovému oblečení pro mladé nekonvenční ženy : zelené šaty (molinový maxisvetr) s kapucí jsou určeny na denní nošení, šedé legíny by neměly chybět ve vašem šatníku. Místo sneakers k nim můžete nosit i vysoké (jezdecké) kozačky. Legíny, po dvaceti letech odmlky jsou znovu „in“. Nosí se pod cokoliv a kamkoliv.

Ne do fitka

Temnější zabarvení základu oblečení rozsvítí pink top. Žádnou chybu neuděláte, když si k takovému modelu obléknete černé pumpky. Ty, dříve jen vyhrazené pro muže na bicyklech, jsou zbrusu novým hitem pro dámy. Šedá mikina se zipem, kapucí a módním polodlouhým či krátkým rukávem je výtečná na nošení ve večerních hodinách.

Sněhurka

Sněhobílá bunda s kontrastním nápisem a příjemnou „klokaní“ kapsičkou a samozřejmě všudypřítomnou kapuckou vypadá elegantně a dokonale, téměř jako bílá halenka. Ke kratší bundičce si můžete obléci jakékoliv kalhoty.

Maxisvetr

Tyrkysové šaty vypadají elegantně a pyšní se řadou módních detailů: jemné černé paspulky v lemech, četné kapsy (se zipem i klokánek), strečová pohoda, minirukávky a samozřejmě kapuce. A co a co pod něj? Jedině legíny  …

Móda pro mladé free lidi je pro starší trochu nepochopitelná. Toto oblečení se nehodí pouze pro štíhlé dívky. Naopak. Kombinací různých barev, střihů a délek tak mají bohaté možnosti i mladé ženy, na kterých se usadilo nějaké to kilčo navíc. Můžete se držet i hesla, že vrchní mikina vše zakryje. K maskování nežádoucích „špeků“ dobře slouží i legíny či pumpky.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *