Jako malá mořská víla

Napsal

Není tomu dlouho, co Chanel představil svou jarní kolekci plnou bílých perel, třpytek a lesklých materiálů. Francouzský módní dům ale není jediný, který se nechal inspirovat podmořským světem.

undersea12

Možná jste i vy chtěly být jako dítě na chvíli mořskou pannou. A kdo by nechtěl? Mořská panna byla vždy krásná a elegantní, pohybovala se s lehkostí a vyzařovala ženskost. A přesně tyto atributy využili módní návrháři k tomu, aby vnesli do přicházejícího jara trochu svěžího vánku. Jejich kolekce jsou třpytivé, lesklé ve velmi jemných pastelových barvách, ale nepostrádají elegantní linku a trochu smyslnosti.

Svůj vzor ovšem nehledejte v příbězích Walta Disneye. Letošní mořská panna musí být hlavně sexy. Možná si vílu Ariel představujte trochu starší a vyspělejší.

Jak „mořskou módu“ nosit

  • Vybírejte oblečení s našitými flitry, stříbrnými doplňky nebo plastovými kamínky. Tyto doplňky skvěle imitují rybí šupinky.
  • I když je voda modrá, modrá barva rozhodně nedominuje. Inspirujte se spíše u korálů, odlesků vodní hladiny nebo stříbrných kamínků. Takže barvy pro vás jsou třpytivá bílá, stříbrná, šedá, korálová.
  • Při líčení už buďte se třpytkami skromnější, abyste se neleskla příliš.
  • Na vlasy vyzkoušejte mokrý vzhled, který úhledně zapleťte do ohonu na temeni.
  • Zdůrazněte pas pomocí pásku nebo už dopředu volte oblečení, které jej zdůrazní.
  • Využijte perly. Omotejte je kolem krku, pasu nebo je vpleťte do vlasů. Zkusit můžete i nalepovací perly, které nejlépe vyniknou kousek od vašeho oka.

undersea21undersea5

undersea2undersea23

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *