Jaká móda sluší baculkám

Napsal

Jaká móda sluší baculkámSe stále se zvětšující velikostí oblečení často vzkvétá i nespokojenost žen se svou postavou. Snaží se maskovat postupně naskakující kila, ale úspěch není vidět. Žádná žena či dívka nemusí být ze svého těla nešťastná. Existují muži, které naopak plné ženské tvary přitahují a nedají na ně dopustit. Pokud i tak chcete své nedokonalosti schovat, stačí si vybrat vhodné oblečení. A s tím vám poradí právě dnešní článek.

Inspirujte se u plnoštíhlých celebrit

Celebrity, které denně vídáte na televizních obrazovkách, mnohdy také nemají ideální proporce a na půvabu jim to neubírá. U všech žen je základem si uvědomit, že je sice dobré někdy na sobě něco změnit, ale nemusí se to přehánět. Hlavním důvodem, proč jsou ženy se svým tělem nespokojené, je kult příliš vyhublých modelek, které určují trendy módy. Baculatým ženám navíc stačí, pořídit si atraktivní oblečení, které spolehlivě ukryje jejich vady.

Neoblékejte se nudně a fádně

Pokud si myslíte, že baculaté ženy musí chodit pouze ve volném tmavém či černém oblečení, pak jste na omylu. Šikovně zvolený outfit, který vyplní postavu na vhodných místech a umí zdůraznit přednosti, dokáže ženám pomoci vybrat si styl, který jim bude sedět a navíc se v něm budou cítit přirozeně. V obchodech vám jistě poradí, co by se k vaší postavě nejlépe hodilo. Neunáhlujte se k rozhodnutí. Oblečete si na sebe co nejvíce modelů a porovnávejte, jak vám sedí materiál, délka či šířka a zda-li střih a barva skrývají to, co si přejete.

Srovnejte si v hlavě

Doby, kdy se baculky musely skrývat za černou barvu, jsou dávno pryč. Nebojte kombinovat černou barvu se zářivou. Odvedete tak pozornost od míst, které mají být zamaskovány.

Pokud se ráda chlubíte svým výstřihem, určitě děláte dobře. Navíc výstřih do písmene „V“ opticky prodlouží krk a vy se tak stanete atraktivní pro všechny muže. Provokací bižuterie, která na přívěšku zasahuje až k ňadrům, nenechá v klidu jedno mužské oko. Nebojte se masivní bižuterie. Moc dobře se totiž hodí ke korpulentním postavám.

Vsaďte na kabelky a boty

Pokud se v oblasti módy toužíte vyřádit a cítíte, že některé kousky oblečení prostě pro vás nejsou, vsaďte na kouzlo bot a kabelek. Kupte si boty na podpatku, klidně na malém a širokém nebo si pořiďte větší kabelku. Ta totiž dokáže leccos zakrýt. Zkrátka se neomezujte.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *