Jak si opticky ubrat pár kilo?

Napsal

Mít pár kilo navíc sice není nic špatného, ale nejedna žena by dala nevím co za to, kdyby se jich mohla alespoň pohledově zbavit. Bohužel neexistuje kouzelná hůlka, která by vás jedním mávnutím zbavila faldíku na břiše, která by vám ubrala na síle vašich stehen a díky které by se váš zadeček rázem zmenšil o dvě čísla. V dnešním článku vám poradíme, jak si pár kilo opticky ubrat. Nečekejte žádné fitness postupy ani hodiny strávené v bazénu či posilovně. Nepatříte-li mezi věrné příznivce sportování, budou se vám naše triky jistě hodit. Uvidíte, že je to mnohem snazší, než jste si mysleli. Pojďme společně zamaskovat pár kilo, které máte navíc!

shutterstock_268272866

Maminka vždycky říkávala: “Stůj rovně!”

Také vám maminka říkala tuhle větu? Pak věřte, že rozhodně měla něco do sebe. Ačkoli to s vámi vaše maminka v dětských letech myslela především dobře – rovným postojem se nekřiví záda – dnes se vám tato rada může hodit i co se pár kilo navíc týče. Ramena dejte pěkně dozadu, zpevněte břicho a zaujměte přirozený postoj a chodidla mějte rovnoběžně. Budete mile překvapeni, že vám rázem na těle pár kilo ubylo.

Co vyhodit ze šatníku…

  • Pytle, o kterých si myslíte, že zamaskují vaše kila. Pravda je taková, že vám pár kilo ještě přihodí k dobru. Všechny podobné oblečky připomínající stan tedy okamžitě vyhoďte na dno popelnice.
  • Oblečení s výraznými vzory – platí především pro vodorovné pruhy a divoké vzory plné květin – o kterých si výrobci XXL oděvů stále naivně myslí, že ženám s pár kilo navíc pomáhají. Ve skutečnosti je to přesně naopak, pryč s nimi!
  • Bokové kalhoty, které vám díky nízkému sedu udělají tak akorát onu pověstnou pneumatiku okolo pupíku. Věřte, že na ženách, které disponují pár kilo navíc zkrátka vůbec nevypadají dobře…

Co si do šatníku naopak pořídit…

  • Spodní prádlo, které vám dokonale sedne – řeč je především o podprsence, což je základ – a vůbec se nebojte do tohoto typu oděvu investovat nějakou korunu navíc. Je to investice, která se vám vrátí i s úroky.
  • Oblečení v tmavých barvách – ať už to bude klasicky černá, námořnická modrá či jiná tmavá barva – se všemi podobnými odstíny dosáhnete skutečně lichotivého výsledku.
  • Oděvy, které jsou přesně ve vaší velikosti. Ženy mající pár kilo navíc mají tu tendenci pořizovat si oblečení minimálně o dvě čísla větší. Pokud i vy zastáváte názor, že když se nevejdete do velikosti 42 musíte si rázem pořídit velikost 48 jen proto, abyste se do oblečení schovali a neupoutali tak pozornost, škodíte tak akorát sami sobě.

 

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *