Jak se správně obléknout na letní párty

Napsal

Ať už se chystáte na večírek u moře, nebo míříte na garden party, nejspíš stanete před problémem: co si vzít na sebe? Máme pro vás pár tipů, jak vypadat co nejlépe.

Letní párty se liší od těch klasických. Můžete si vzít večerní róbu, ale pravděpodobně budete vypadat trochu nepatřičně a navíc to nebude příliš pohodlné.

Pamatujte, že cokoliv černého nebo bílého bude vyvolávat spíše dojem večírku v městském klubu nebo baru. Nebojte se v létě barev. Zkuste tyrkysovou, fuchsiovou nebo žlutou. Na opáleném těle budete mnohem lépe snášet lehké tkaniny, jakými jsou třeba hedvábí nebo žerzej.

Pokud chcete šaty, vybírejte lehké letní varianty, klidně až na zem. Pokud jste menší postavy, lichotit vám budou delší topy, které můžete přepásat silným opaskem. Chybu rozhodně neuděláte ani s kalhotami se sníženým sedem.

Abyste ležérní styl letního večera podtrhla, vybírejte mix náramků. Zlaté šperky nebo speciální sety si nechejte na ples. Letos v létě rozhodně neuděláte chybu se šperky v kombinaci zlata a dřeva nebo s leopardím vzorem. Buďte veselá a rozzařte se.

Až budete řešit boty, zjistěte si, kde přesně se akce koná. Jehlové podpatky vám sice uberou pár kil a prodlouží vám nohy, moc pohodlné ale nejsou. Na letní party můžete vyrazit bez obav v lehkých sandálech. Jednoduché páskové vezměte k zajímavým šatům, zdobené pak jednoduchému oblečení.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *