IN jsou křivky velikosti XXL

Napsal

IN jsou křivky velikosti XXLPokud chcete vypadat jako slavná modelka Twiggy, nemusíte se trápit v posilovně a každý den měřit, zda-l vaše postava dosáhla „ideálních“ mír 90-60-90. Dnešní trendy s sebou přináší i pozitivní stránky než je hladovění. Snažte se proto zdravě jíst, zdravě sportovat, zkrátka dodržovat zdravý životní styl.

Přiznejme si ale upřímně, kolik z nás se každé ráno probudí a skočí na váhu, abychom zjistily, že máme o „něco málo“ kil víc, než předepisují všude přítomné ideály krásy?

Krásná postava bez stresu

Hlídání kil a trápení se hlady je počátkem stresu, nespokojenosti a místo toho, aby „netučné“ jídlo nám pomáhalo hubnout, činí pravý opak. Jestliže chcete mít na léto krásnou postavu, ujasněte si kroky a cíle, kterých chcete dosáhnout.
Zcela určitě bude naše okolí a my samy šťastnější, pokud budeme své, přirozené a jedinečné. To ocení i partneři. Muži totiž mnohdy ideální postavu uznávané „Twiggy“ přejdou ledabylým pohledem a rádi si prohlíží skutečnou ženu, na které je maso a když ji člověk pohladí, „neodře“ se o vylézající kosti.
Mnoho průzkumů dokazuje, že vkus mužů se rozhodně neřídí diktovanými trendy. Mají nás rádi zrzavé, blond, tmavovlasé, štíhlé, baculaté, malé, vysoké, ale především šťastné a sebevědomé. Okolí vás vždy vnímá tak, jak se samy cítíte.

Módní svět

I návrháři už pochopili, že ne každá žena má tvary modelek z přehlídkových mol. Stále častěji nové modely předvádí modelky, které neskrývají, že mají na těle pár kilo navíc. Sebevědomí a vážnost ji dává to, že jsou krásné, atraktivní a nebojí se ukázat ženskou krásu.
Na druhou stranu baculky můžeme vidět i v televizi či divadle. Nejznámější českou ženou, která si ze svých kil dělá legraci je úspěšná a atraktivní spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská.
Módní průmysl se přesně těmto ženám snaží už několik let přizpůsobit. V Evropě i za velkou louží tak vizážisté organizují něco jako módní víkendy, které jsou určeny především pro plnoštíhlé ženy a zájem je podle informací na internetu více než obrovský.

Rada na závěr : Pokud si i po přečtení článku myslíte, že nutně musíte zhubnout, zkuste jen trochu změnit svůj životní styl. Choďte častěji pěšky nebo jezděte na kole či na kolečkových bruslích a chuť na čokoládu zažeňte šťavnatým jablkem či výživným banánem. Výsledek budete vidět za pár dnů.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *