Francouzská podzimní móda

Napsal

Francouzská podzimní módaFrancouzská móda je mnohými ženami obdivována hlavně kvůli zvláštní ležérní přitažlivosti. V dnešním článku se pokusíme odhalit tajemství země kvalitního vína a doporučíme typy francouzského odívání, kterými muže určitě zaujmete.

Buďte elegantní a šik

Tato dvě zdánlivě nenápadná slova tvoří základní osnovu francouzského módního stylu. Znalé ženy se drží také osvědčeného motta „méně je více“, které se skloňuje jak v kosmetice, tak i zde v oblékání. Jižané byli již odedávna průkopníky tzv. šik módy. Všichni totiž měli stejnou představu – být elegantní, ale zároveň nadčasoví. Francouzské ženy poznáte velmi snadno. Jejich image vyzařuje prostou jednoduchostí, která záhadnou mocí přitahuje mužské pohlaví. Takové dámy umí dobře kombinovat druhy oblečení s nejrůznějšími doplňky, jakými jsou náušnice, náramky, řetízky, korálky i čelenky do vlasů.

Pochlubte se přednostmi

Jste okázale pyšná na nějakou část těla? Pak ji všude náležitě ukazujte. Celkový charakter mohou změnit hezké křivky, dlouhé nohy, ploché bříško, upravené nehty, zdravá pleť a další. Občas prospěje trochu zariskovat. Krása těla například vynikne i v sukni s vyvýšeným pasem. Na hezkou tvář dokáže přitáhnout pozornost náhrdelník i náušnice. Vždy však mějte na paměti, že veškeré doplňky musí ladit s oblečením a musí být jednoduché.
Typ : zbytečně neupozorňujte výraznými odstíny na to, co chcete, aby bylo ukryto či zamaskováno.

Důležité jsou barvy a doplňky

Francouzský styl charakterizují především neutrální až zemité barvy. Vybírejte proto oblečení hnědé, černé, béžové nebo třeba bílé. Na obdivované části se pak hodí sytá červená, fialová i tlumená hnědá. Na klasickou červenou barvu si ale Francouzsky tolik nepotrpí. I přesto tento zářivý odstín dokáží sladit s černým jednobarevným oblečením.
Veškeré ošacení se bezpodmínečně musí držet jednoduchosti a nadčasovosti. Jsou totiž zvyklé na méně nápadité oblečení.
K oblíbeným doplňkům patří zejména pravý francouzský šátek, který se nosí kolem krku a z části se nechává volně viset. Na podzim většina tamních dam sáhne po svých trendy čapkách. Skutečná „lady“ jich v šatníku ukrývá hned několik. Vyzkoušejte je také a uvidíte, jak vyniknete.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *