Drobné hádky mohou vést ke konci vztahu. Jak se s nimi vypořádat?

Napsal

Drobné neshody v jakémkoliv vztahu jsou nevyhnutelné. Někdy se dvojice rozzlobí kvůli triviálním záležitostem. Hádky skrze tyto malichernosti ale mohou vést k nenávratnému narušení vztahu. Vyzkoušejte tipy, díky kterým váš vztah získá na síle.

 A zase ta komunikace

Bez ohledu na to, kolik pří a neshod se svým partnerem máte, neznamená to, že byste s ním musela přestat mluvit. Komunikační prodleva může rozšířit propast mezi vámi dvěma a spojení mezi vámi se začne postupně rozpadat. Dejte svému partnerovi (i sobě) trochu času, a poté se snažte o klidný rozhovor, který může vyřešit drobnou hádku. Vaše pouto se zase upevní.

Udělejte první krok vy

Chcete-li vztah zachránit a přerušit tak kruh hněvu, který k sobě chováte navzájem, budete se muset pustit do akce. Je osvědčené, že po hádce jsou nejlepší překvapení. Vaším cílem bude vytvořit pro vašeho partnera takovou situaci, kdy se bude cítit skutečně výjimečný. Překvapte ho společnou večeří. Samozřejmě i ta musí být nevšední. Svého partnera můžete třeba pozvat do restaurace, o které víte, že mu tam chutná nebo zapojit trochu fantazie a připravit mu romantickou večeři někde venku.

Důležitá je také intimita

V každém vztahu je také důležitá fyzická intimita partnerů. To znamená, že když je váš partner naštvaný, vytvořte romantickou atmosféru. Jakmile se s partnerem políbíte, začnete se mazlit, hněv mezi vámi zmizí. Kromě toho byste mezi sebou měli udržovat stále jakousi vášeň a snažit se o to, abyste nespadli do stereotypu. 

Odlehčete situaci

Nejlepší způsob, jak ukončit napjaté prostředí, je být vtipná. Pokud váš partner říká něco nevhodného, co ​​ale ve skutečnosti nemyslí vážně, měla byste se ho pokusit rozesmát, například vtipem, kdy se zase projeví váš smysl pro humor, který tolik zbožňuje. Tímto krokem zčásti „pročistíte vzduch“ a budete se oba cítit lépe.

Zajímalo by nás, jak řešíte hádky vy?

Zdroj foto: pixabay.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *