Citrónový detox – Očištěte tělo přirozenou cestou

Napsal

Citrónový detoxSlovo dieta souvisí s jídlem a nápoji, které konzumujeme v průběhu dne. Když omezíme porce potravin, které jíme, nebo konzumujeme pouze určitý typ potravin, jsme v podstatě na speciálním dietním režimu. Přejděte od diet, které nás údajně zbavují nadbytečných kil k detoxu, jehož možnosti pročištění těla jsou takřka neomezené.

Citrónová detoxikace

Přirozenému procesu odstraňování toxických látek a odpadů z těla se říká detoxikace. Je důležitá pro běžné fungování lidského těla. Existuje celá řada krátkodobých diet, které podporují tento proces. Citrónový detox je takový typ diety, který tento proces podporuje také. Tato dieta je praktikována již po tisíce let ve více než 30 zemích světa.

Den za dnem se v tlustém střevě hromadí odpadní látky. Ty zabraňují tlustému střevu fungovat na své optimální úrovni. Nahromadění tohoto odpadu látek brání normální funkci lidského těla a nakonec může vést k přibývání na váze.

Citrónová detoxikační dieta také známá jako citrónový čistič, obsahuje levné a snadno dostupné ingredience. Jedna se o tekutou dietu, která obsahuje přírodní stromový sirup a kajenský pepř a samozřejmě také citrónovou šťávu.
Všechny tyto složky, které tvoří tuto dietu jsou vynikající pro vylučování toxických látek z těla. Chcete-li získat optimální výsledky, doporučuje se, aby jste vypili alespoň 6-9 sklenic tohoto nápoje, spolu s vysokým příjmem vody.

Hlavní složkou tohoto lektvaru je citrónová šťáva. Je to navíc také vynikající zdroj vitamínu C a pomáhá ke zvýšení střevní hybnosti. Kajenský pepř pomáhá v procesu ke zvýšení tělesné metabolické funkce. Stromový sirup nebo javorový sirup je bohatý na sacharidy, vitamíny a minerály. Pomáhá také tělo energizovat.

Lidé, kteří citrónovou detoxikaci vyzkoušeli, poznali díky ní řadu pozitivních výhod, včetně snížení hmotnosti, většího pocitu pohody, silnější nehty, rozzářenější  oči, pružnější pokožka, lesklé vlasy, zvýšení energetické hladiny a všeobecný pocit zvýšené vitality.

Kdo by se měl této detoxikaci vyvarovat?

Lidé se základními zdratovními komplikacemi, jako jsou ti, kteří nedávno prodělali operaci či ženy po porodu, by do svého dietního programu tuto dietu zařazovat neměli.

Avšak stejně jako u každé jiné diety, také zde by se měl brát důraz na vaše zdraví a heslo “všeho s mírou”. Cvičení se tedy věnujte s rozumem, stejně tak v průběhu celkové diety nenasazujte žádné vysoké cíle, protože ke zdraví se snáze dopracovat malými krůčky.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *