Chraňte se stylově před zimou

Napsal

Chraňte se stylově před zimouObávaná zimní sezóna je tady! Nakupování sexy hadříků máme za sebou. Nyní se spousta žen sama sebe ptá, co bude vlastně trendy. Váš e-mail je zahlcován reklamami, kde různé e-shopy nabízejí své zboží. Vy si musíte pamatovat, že nejdůležitější je to, abyste byla v teple a vaše tělo bylo před mrazem a chladem chráněno. Existuje proto celá řada věcí, které nesmějí chybět ve vašem šatníku na zimu : klobouky, čepice, rukavice a šály.

Chraň si svou hlavu!

Zimní čepice jsou jednou z nejdůležitějších věcí, pokud chcete udržet hlavu v teple. Většina tělesného tepla totiž uniká právě z hlavy, takže pokud se chcete vyhnout případným nemocím a nachlazením, bude potřeba. Zapomeňte na to, že pokud si zimní čepici obléknete, budete vypadat trapně. Jakákoliv pokrývka hlavy je v těchto dnech trendy a stylová. I když né každý by souhlasil, je lepší být v bezpečí, než nemocný.

Krom čepicí se můžete porozhlédnout i po kloboučcích, které jsou jednoduché, ale stylové. Mohou být vyrobeny z bavlny, vlny nebo rouna. A jak si správně vybrat? Váš klobouček by měl být dostatečně hluboký, aby pokryl tu nejcitlivější část vaší hlavy – ušní lalůčky. Může se také stát, že né každému bude vlna vyhovovat a může se dostavit alergická reakce – proto jednejte pohotově a kupte si klobouček z jiného materiálu. Nikdy si nekupujte věc proto, že si myslíte, že je víc trendy než ta o které víte, že vás skutečně ochrání.

Většina žen si přeje jediné – aby barva čepice nebo klobouku odpovídala barvě bundy nebo jiného oděvu. Chcete-li vyřešit tento problém, můžete kombinovat klasické barvy, jako je černá nebo šedá. Jsou univerzální a hodí se ke všemu.

Chraň si svůj krk!

Je skutečně nepříjemné, když se vám ledový vítr v zimě plíží kolem krku a postupně si nachází cestičky až k páteři. Jednoduchým pomocnikem se pro vás stane šátek, který tomuto pocitu zabrání a vy budete vypadat trendy. Co byste měla zvážit při nákupu šátku je především o pohodlí. Je důležité, aby vám byl materiál příjemný a zda-li bude perfektně ladit s oblečením je věc druhá. Stejně jako je to v případě s klobouky a čepicemi. Pokud jste i zde na rozpacích, jakou barvu zvolit, doporučujeme černou a šedou. Ty vám zalichotí v každém případě.

Chraň si své ruce!

Během zimního počasí se může stát, že vám bude zima na prsty velmi rychle. Jediný způsob, jak se vyhnout tomuto stádiu je nosit teplé rukavice. Nejoblíbenější jsou černé kožené rukavice, protože jsou více univerzálnější a méně se špiní v porovnání s ostatními. Vypadají skvěle především na lidech, kteří pracují v podnikatelské brandži a nosí nepromokavé pláště. Pokud se i vy chcete trochu podobat, kupte si černou koženou bundu, černé kožené rukavice a budete vypadat skvěle.
Nezapomínejte na klíčová slova při nákupu čepic, kloboučků, rukavic a šál : jednoduchost a univerzálnost.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *