3 tipy, kam vyrazit na dovolenou s partnerem

Napsal

Cestování je zábavné. Poznáváte nová místa, ochutnáváte rozmanité kuchyně, setkáváte se s jinými kulturami. O moc zábavnější je sdílet všechny ty zážitky ve dvou. Cestovat spolu s partnerem může být vzrušující a dovolená získává úplně jiné rozměry. Ovšem je důležité si hned na začátku vyjasnit, jaký typ dovolené je pro vás dva ten pravý. Připravili jsme pro vás 3 tipy na místa, kde můžete prožít tu nejkrásnější dovolenou ve dvou.

Romantika v Santorini

Pokud hledáte romantiku u moře, Santorini může být tím pravým místem pro vás. Dlouhé procházky v zapadajícím slunci na plážích podél azurově modrého Egejského moře, ve dne prozkoumávání ostrovní architektury. Santorini je mezi řeckými destinacemi tou klidnější, a tak si budete moci naplno užívat poklidně strávenou dovolenou se svojí drahou polovičkou.  Santorini nabízí mnoho zajímavých přírodních míst i historických památek, které stojí za objevení.

Paříž – město pro milence

Pokud vyrážíte na první společnou dovolenou, není lepší místo kde začít, než ve městě světel a lásky. Nechte se zlákat na dovolenou do města zamilovaných. Paříž je bezesporu jedno z nejromantičtějších měst na světě. Ať už bloudíte v zapadlých uličkách, nebo se procházíte po březích Seiny, všude ve vzduchu cítíte lásku. Užijte si spolu krásné slunečné odpoledne na zahrádce některé z kaváren, obdivujte krásy a architekturu města, zapečeťte svoji lásku vzpomínkami na krásná místa v srdci Francie.

V Zell am See se zastavil čas

Pokud si chcete dopřát opravdovou oázu klidu, odpočinout od každodenního hluku a ocitnout se na místě, kde čas ubíhá úplně jinou rychlostí, určitě si udělejte výlet do rakouského města Zell am See.  I letní dovolenou tady můžete prožít aktivně, například pěší turistikou či cyklistikou, nebo se naopak můžete jen v klidu kochat nedotčenou přírodou a užívat si blízkost milované osoby. vydejte se spolu do hor, prožijte den u jezera, můžete také společně vyplout za malým dobrodružstvím. Městečko Zell am See je pro dovolenou ve dvou jako stvořené.

Share

Recommended Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *