3 tipy, kam vyrazit na dovolenou s partnerem

Cestování je zábavné. Poznáváte nová místa, ochutnáváte rozmanité kuchyně, setkáváte se s jinými kulturami. O moc zábavnější je sdílet všechny ty zážitky ve dvou. Cestovat spolu s partnerem může být vzrušující a dovolená získává úplně jiné rozměry. Ovšem je důležité si hned na začátku vyjasnit, jaký typ dovolené je pro vás dva ten pravý. Připravili jsme pro vás 3 tipy na místa, kde můžete prožít tu nejkrásnější dovolenou ve dvou.

Romantika v Santorini

Pokud hledáte romantiku u moře, Santorini může být tím pravým místem pro vás. Dlouhé procházky v zapadajícím slunci na plážích podél azurově modrého Egejského moře, ve dne prozkoumávání ostrovní architektury. Santorini je mezi řeckými destinacemi tou klidnější, a tak si budete moci naplno užívat poklidně strávenou dovolenou se svojí drahou polovičkou.  Santorini nabízí mnoho zajímavých přírodních míst i historických památek, které stojí za objevení.

Paříž – město pro milence

Pokud vyrážíte na první společnou dovolenou, není lepší místo kde začít, než ve městě světel a lásky. Nechte se zlákat na dovolenou do města zamilovaných. Paříž je bezesporu jedno z nejromantičtějších měst na světě. Ať už bloudíte v zapadlých uličkách, nebo se procházíte po březích Seiny, všude ve vzduchu cítíte lásku. Užijte si spolu krásné slunečné odpoledne na zahrádce některé z kaváren, obdivujte krásy a architekturu města, zapečeťte svoji lásku vzpomínkami na krásná místa v srdci Francie.

V Zell am See se zastavil čas

Pokud si chcete dopřát opravdovou oázu klidu, odpočinout od každodenního hluku a ocitnout se na místě, kde čas ubíhá úplně jinou rychlostí, určitě si udělejte výlet do rakouského města Zell am See.  I letní dovolenou tady můžete prožít aktivně, například pěší turistikou či cyklistikou, nebo se naopak můžete jen v klidu kochat nedotčenou přírodou a užívat si blízkost milované osoby. vydejte se spolu do hor, prožijte den u jezera, můžete také společně vyplout za malým dobrodružstvím. Městečko Zell am See je pro dovolenou ve dvou jako stvořené.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *