Buďte neodolatelnou i v pelíšku

Napsal

Buďte neodolatelnou i v pelíškuKlasik by řekl, že žena má být krásná ve dne v noci. A má pravdu. Přirozené kouzlo dokáže být pro muže daleko více přitažlivé, než vrstvy make-upu. Nechte si tedy záležet na to, aby váš miláček po vás toužil v noční košilce. Svádějte ho hebkým tělem, vůní i pravými ženskými pohledy.

Proč košilky

Ženy často řeší, v čem strávit noc. Občas sice stačí vytáhnout starší triko větší velikosti, ale pokud sdílíte postel ještě se svým protějškem, měla byste si na svém zevnějšku dát trochu více záležet. Na druhou stranu se určitě nechcete zpotit, a pokud nejste vyložená zmrzlina, budete hledat kratší modely, které se chtě nechtě budou podobat vytahanému triku. Pro tyto případy jsou vhodné košilky. Dokáží být pohodlné, vkusné a navíc ty vyrobené z bavlny jsou i měkké a jemné. Saténová košilka nenechá přítele dlouho bez odezvy. Toto lehké oblečení totiž sluší všem ženám i dívkám.

Jakou košilku vybrat

Záleží na tom, jaké materiály či jaké vzory máte ráda. Velice příjemná je klasická košilka z bavlny. Dopřeje vám luxus ve spánku a je příjemná na omak. Dokáže i hřát, proto se nemusíte bát, že v noci zmrznete. Noční košilka může znázorňovat i vaši povahu. Ženě s duší dívky sluš zejména jednobarevné barevné modely opatřené roztomilými obrázky. Muži však na svých polovičkách vidí raději saténově lesklé košilce nebo v krajkách. Ty zvýrazňují různé záhyby těla a navíc prsa v takové košilce dostanou teprve ten pravý šmrnc.
Kouzlo košilkám dodají i vzory jako puntíky, proužky či kostičky. Experimentovat lze také s délkou. Svůdná můžete být s košilkou těšně nad zadek, přitažlivost ale neztrácíte ani s pár centimetry látky pod ním.

Vlastní kouzlo

Nezapomeňte, že hlavní kouzlo je ve vás. Pokud se v saténové košilce nebudete cítit dobře, je lepší překvapit partnera v rouše Evině. Důležité je si také uvědomit, že díky slušivé košilce, partner přehlédne i mírné nedostatky. Nesnažte se tedy upozornit na nenamazané nohy, na celulitidu či na větší zadek. Sexy jsme především uvnitř a navíc všechny ženy mají vlastní tajemství, kterými dokáží muže zbavit jeho smyslů.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *