5 věcí, které na silvestrovské párty nesmí chybět

Napsal

Co podle vás nesmí chybět na silvestrovské párty? Je to hromada dobrého jídla? Nebo naopak nekonečné množství alkoholu, který poteče proudem? Nebo byste se na silvestrovské párty nedokázali obejít bez partičky stejně naladěných lidí, s nimiž si poslední den v roce užijete na maximum?

Jestliže budete zítra pořádat párty na oslavu posledního dne v roce, pak si určitě chcete dát záležet, aby vše proběhlo tak, jak by proběhnout mělo a chcete se stát perfektními hostiteli. Proto vám v dnešním článku poradíme, co nesmí chybět na silvestrovské párty, o které se bude mluvit ještě dlouho poté!

5 věcí, které musíte mít na silvestrovské párty!

Níže najdete stručný seznam věcí, které podle nás na silvestrovském večírku rozhodně nesmí chybět 🙂

1. Hudba

Co by to bylo za večírek, pokud by se stěny neotřásaly pod tóny taneční hudby? Jasně, písničky vám doma nemusí vyřvávat tak, že byste se kvůli nim s ostatními neslyšeli, ale bez hudby to zkrátka nebude ono. Proto si připravte taneční hity, které donutí vaše hosty rozvlnit boky.

2. Alkohol

Pokud nejste striktními abstinenty, pak se určitě shodnete společně s námi, žena večírku nesmí chybět alkohol. Jaký druh zvolíte záleží jen na vás, měli byste mít připraveno vícero možností, aby si vaši hosté mohli vybírat podle svých chutí.

3. Jídlo

Když už jsme zmínili alkohol, nesmíme zapomenout na jídlo. Je potřeba to nějak prokládat, abyste pokud možno co nejvíce zmírnily následky kocoviny, se kterou se možná následující ráno probudíte. Vsadit můžete na chlebíčky, jednohubky, brambůrky, tyčinky, možná i něco sladkého.

4. Hry

Jestliže pořádáte nějakou menší párty jen v okruhu několika přátel, nezapomeňte si připravit nějaké společenské hry. Například Activity nebo Párty plus jsou pro takové chvíle ideální volbou, příjemně rozproudí zábavu a hodně se u nich zasmějete.

5. Ohňostroj

Silvestr se neodmyslitelně pojí se střílením rachejtlí a petard, kterými oslavujeme příchod nového roku. Po půlnoci se tak nebe zbarví do nespočetného množství barev a odstínů, takže byste měli být připraveni i vy.

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *