5 módních tipů pro ženy s větší velikostí

Napsal

5 módních tipů pro ženy s větší velikostíRůzné typy postav a různé velikosti mají individuální požadavky. Pokud chcete ve svém oblečení vypadat dobře a stylově, měly byste se vy dámy zaměřit na správnou velikost oblečení a nesázet pouze na konfekční velikosti.

Stylová díky správnému výběru

Dříve se nevěnovalo takové úsilí tomu, aby ženy s většími proporcemi měly vhodné kousky oblečení, a proto musely nosit takové, které se k nim příliš nehodily. Naštěstí se tento „trend“ změnil a nynější návrháři a módní firmy nám nabízejí i takové oblečení, které si na sebe obleče i nějaká ta slečna s pár kily navíc.

Připravili jsme pro vás několik tipů, díky kterým si i takové slečny a ženy přijdou na své, a to i za teplého ročního období.

1) Černé kalhoty

Černé kalhoty by měly být v každém šatníku ženy, která má pár kilo navíc. Pokud i vy patříte do kategorie plnoštíhlých žen, měly byste se naopak vyhnout takovým kalhotám, které mají záhyby a příliš upozorňují na jednotlivé proporce dolní části těla.
Kalhoty by měly dosahovat takové délky, aby vypadaly dobře i s kombinací vysokých podpatků, díky kterým si navíc můžete svůj outfit obohatit o více formálnosti. Pokud zvolíte jiný druh bot, například balerínky, dodají vašemu vzhledu na uvolněnosti a eleganci. Dbejte při výběru kalhot na to, aby byly vyrobeny z materiálu, který neztrácí svou barvu.

2) Bílá blůza

Ta se hodí především pro pracovní příležitosti nebo rovnou ji můžete nosit do kanceláře. Vhodné je zkombinovat ji s černými kalhotami a nějakým šperkem, který váš outfit obohatí. Svůj vzhled můžete také podtrhnout takovými černými botami, které se pro kancelářské oblečení přesně hodí. Proto byste si k elegantní blůze a kalhotám neměly brát tenisky a podobnou obuv tohoto typu.

3) Správné džíny

Pokud vždy s výběrem jeansů váháte, jednoduše poproste prodavačku ať vám sama poradí, co vám sluší a čemu byste se naopak měly vyhnout. Pamatujte si, že pokud zvolíte tmavé džíny, velmi dobře je můžete zkombinovat s dlouhým elegantním topem. Klíčem k pěknému vzhledu v jeansách je znát své tělo a také své proporce, protože právě zde si pokládáme otázku, jaké partie zvýraznit a jaké naopak zamaskovat.

4) Černé sako

Černé kalhoty nebo oblečení, které dobře ladí s černou – právě sem patří například takové černé sáčko. Pro ležerní a upravený vzhled si například můžete vyzkoušet kombinaci jeansů, bílé košile a černého sáčka. Nic nezkazíte ani drobným náramkem či náhrdelníkem.

5) Boty, které se hodí ke všemu

Ujistěte se, že máte doma alespoň jeden pár černých bot, které se hodí téměř ke všem kombinacím vašeho oblečení. Boty by měly být především z kvalitního materiálu a vy byste se v nich měly cítit pohodlně, aby nedošlo k bolesti nohou.

Je dobré vědět, že pokud si osvojíte těchto pár rad, neměly byste však zapomínat na to nejdůležitější, a to jsou kvalitní látky a materiály, ze kterých je oblečení ušito. Pokud si na sebe oblečete halenku v bílé barvě, která po pár vyprání začne šedivět, může vám to váš look zkazit. Při výběru oblečení věnujte pozornost proporcím svého těla a vždy zvýrazněte to, na co jste sama nejvíce pyšná.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *