Oblékneme každou postavu 1.díl

Napsal

Příroda každému nadělila krásu i postavu podle svého uvážení. Někdo je spokojený s tím, s čím se narodil, druhý si láme hlavu nad tím, jak jeho tělo zvýraznit či částečně zakrýt. Každý postava je svým způsobem krásná, ale některé ženy nevědí, jak na to. Pokud mezi ně patříte i vy, rozhodně si přečtěte náš článek.

Mám dlouhý krk

To je problém, který se dá snadno vyřešit tvarem výstřihu. Bohužel nebudete moci nosit otevřené a hluboké výstřihy. Na kráse vám nepřidají ani dlouhé náhrdelníky či krátké vlasy. Naopak svou pozornost soustřeďte na stojací límečky a šátky. Nechte si narůst dlouhé vlasy. Ty totiž vlasy opticky zkracují.

Problém s krátkým krkem

Trápí-li vás opačný problém než v předcházejícím bodě, pak zapomeňte na stojací límečky. Zbytečně by zakrývaly krk, který se vyplatí ukazovat. Půvab přidají také krátké vlasy. Držte se hesla : odhalovat a zase odhalovat. Dobrý dojem dělají velké výstřihy, ale pozor – nejsou vhodné do každé společnosti. Dejte si přitom také pozor na váš tvar obličeje, aby jste nepůsobili moc přísně či vyzývavě.

Pomoc, silný krk

V tomto případě musíte zvolit určitý kompromis mezi přecházejícími dvěma body. Pořiďte si halenku, která má stojací límeček. Také úzký véčkový výstřih vám přidá šmrnc.

Široká ramena

Často tento problém řeší jak nesportovkyně, tak i sportovkyně. U nich se předpokládá síla v rukou, která musí být samozřejmě někde vidět. Nezoufejte. Poradit dokážeme i vám. Základem je ramena nezvýrazňovat vycpávkami, loďkovými výstřihy či je rovnou odhalovat. K vaší postavě se náramně hodí výstřihy do V a na ozdobu delší náhrdelníky.

Šikmá nebo příliš úzká ramena

Zde nabízíme opačný postup. Doporučujeme ramena zvýraznit vycpávkami. Nejenže budou vypadat přirozeně, ale dodá vám to i na decentnosti. Ramena můžete dovytvarovat i nárameníky nebo loďkovým výstřihem. Naopak se vyhněte hlubokým a úzkým výstřihům. Ty ramena opticky zužují.

Share

Recommended Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *