Bridget Jones se vrací. Co zatím víme o novém dílu?

Napsal

Stýská se vám po postavě Bridget Jones a zajímalo by vás co se s ní stalo po událostech posledního dílu? Máme pro vás skvělou zprávu: můžete se těšit na nový díl.

Bridget Jones se vrací

Dítě Bridget Jonesové

Do života největší smolařky v dějinách jsme naposledy nahlédli v roce 2016 v kinech. V díle pojmenovaném Dítě Bridget Jonesové se stalo opravdu hodně věcí. Nikoho určitě nepřekvapilo, že Bridget byla opět bez chlapa. Jenže její život otočilo vzhůru nohama neplánované těhotenství a fakt, že ani ona sama neví, kdo je vlastně otcem. Nicméně oba potenciální tatínkové se k této situaci postavili čelem, a jak sympatický Mark Darcy, který je sice serioźní právník, ale také skutečná životní láska Bridgetina života, tak i pohledný provozovatel internetové seznamky Jack Quant, jsou odhodláni stát po jejím boku.

Maminka, manželka a happyend

Jak to v životě Bridget Jones chodí, vše nakonec dopadne tak, jak má a ona se stane nejen maminkou, ale také manželkou. Diváci se tedy dočkali opět happyendu a mohou doufat, že život Bridget již bude jako z pohádky. Zda tomu tak ale skutečně je, to zjistíme již brzy. Nedávno totiž bylo oficiálně oznámeno, že začne natáčení dalšího dílu. Co o něm zatím víme?

Bridget Jones: Mad About The Boy

Předlohou snímku by měla být kniha spisovatelky, která postavu Bridget Jones stvořila, Helen Fielding. V roce 2013 totiž vyšla kniha Bridget Jones: Mad About The Boy, ale prozatím se přesně neví, jak moc bude film kopírovat obsah této knížky. V Česku vyšla kniha pod názvem Bridget Jonesová: láskou šílená.

Renée Zellweger opět jako smolařka Bridget Jones

Kromě toho, že inspirací bude kniha od Helen Fielding, víme také to, že do role Bridget Jones se opět vrátí herečka Renée Zellweger. Bez ní by totiž pokračování ani nemohlo vzniknout. Právě ona mu totiž dodává vtip, postavě propůjčuje kouzlo a vlastně ona je důvodem, proč postavu Bridget Jones všichni milují a fandí jí.

Vrátí se Colin Firth jako Mark Darcy?

Zda se po jejím boku ale opět objeví Colin Firth jako Mark Darcy, to je zatím nejisté. Děj knihy Bridget Jones: Mad About The Boy se totiž odehrává dva roky po jeho smrti a čtenář tak přihlíží tomu, jak se Bridget Jones snaží zvládat život jako svobodná matka a postupně se opět vrátit  k randění. Jenomže tentokrát již jako padesátnice.

Nesmrtelný Daniel Cleaver

Přestože ve třetím díle Daniel Cleaver údajně zemřel během havárie letadla, je již potvrzeno, že Hugh Grant se v novém díle v roli svůdníka opět objeví. V předchozím filmu si údajně nezahrál kvůli tomu, že se mu nelíbil scénář. Zatím to ale vypadá tak, že se dočkáme jeho vzkříšení.

Další herecké obsazení

Diváci se mohou těšit také na Emmu Thompson v roli gynekoložky, která říká přesně to, co si myslí a v předchozím díle pobavila v každé scéně celý kinosál. Kromě ní ale přibudou také nové herecké hvězdy. Těšit se tak můžeme na Leo Woodalla, kterého bylo možné spatřit v seriálu Jeden den, jenž slavil ohromný úspěch u diváků i kritiků. Chybět nebude ani Chiwetel Ejiofor. Ten si zahrál například ve velkofilmu 12 let v řetězech.

Kdy se dočkáme nového dílu v kinech?

Natáčení by mělo začít již letos v květnu a v kinech se pak objeví příští rok v únoru. Nemáte-li prozatím plány na Valentýn 2025, napište si již nyní do diáře návštěvu kina, kde si budete na velkém plátně moci vychutnat další kapitolu ze života oblíbené smolařky, které fandi celý svět.

Nemůžete se již dočkat dalšího dílu o útrapách Bridget Jones? Pusťte si mezitím všechny tři předchozí díly, ať si připomenete, co vše se od prvního dílu událo.

Zdroj textu: www.elle.com, www.glamourmagazine.co.uk

Zdroj foto: wwww.freepik.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *