Získejte krásné tělo díky síle léta

Napsal
Získejte krásné tělo díky síle létaVyužijte krásné sluneční dny a načerpejte kromě potřebné energie i trochu bronzu, získejte kondičku a uvidíte, že budete s výsledkem určitě spokojená. Snaha totiž přináší své ovoce a veřte, že v letních dnech je cvičit a udržovat si krásnou postavu stokrát jednodušší, než o Vánocích.

Krásné tělo díky létu

Chození na boso po písku je ideální na zdvyhnutí klenby nohy. Choďte nebo běhejte bosýma nohama denně alespoň 10 minut po písku. Nohám prospívá i cvičení, které zvládne každý i při opalování na lehátku. Chodidly, nebo i celýma nohama kružte všemi směry a dělejte nimi otisky do písku.

Plavání bez pohybu rukou je výborné na posílení břišního svalstva. Rukama držte míč, plovací desku, nebo si vezměte kruh a pohybujte se jen pomocí prudkých pohybů nohou.

Chození ve vodě (asi tak po kotníky) podporuje prokrvení končetin i celého těla. Střídejte běh s chůzí. Asi 50 metrů běžte, pak jděte 10 metrů pomalu. Po týdnu můžete uvedené cviky začít opakovat ve vodě, která vám sahá až po kolena.

Nuda na pláži? Nedostaví se, pokud si do plážové tašky přibalíme švihadlo. Skákání přes švihadlo podporuje správné držení těla. Skákání na boso a zapojením do pohybu celé tělo (krčte nohy, pohybujte celými rukama …) si výborně procvičíte všechny svalové partie. Nestačí malý pohyb zápěstím a nízké poskoky. Můžete se zahrát, jako když jste byly děti-švihadlová školka, přeskok ve dvojici apod.

Míčové hry jsou důležité nejen pro rozcvičení rukou a paží, ale poskytují prostor pro rozhýbání celého těla. Při pohybu se snadněji opálíte a svěží letní vzduch prospěje vašemu dýchání (plicím). Míčové hry jsou v létě tím pravým na seznámení. Vždyť kdo by se nepřidal k ženám v bikinách?

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *