Vyzkoušejte ovocné triky pro štíhlou linii

Napsal
Vyzkoušejte ovocné triky pro štíhlou liniiDvacet sklapovaček, tři série po osmi klicích, padesát dřepů, pohár ananasového džusu a suchary. Nebo … Dva litry vody, bylinkové čaje, třicet minut kolo, sto lehů sedů a tři jablka denně. Takto to nefunguje …
Každý den se trápíte tím stejným a stále žádný výsledek. Polštářky na břiše, na bocích a stehnech. Ne a ne se jich zbavit.
Znáte velké množství osvědčených receptů, ale ty právě na vás jaksi nezabírají. Uchyluje se k nejhoršímu, začínáte s hladovku.

Ananas nestačí

Příznivé účinky ananasu znáte už nazpaměť. Ale i přesto vám jen toto ovoce nepomůže. Do jídelníčku byste měli zařadit i jiné. Škála je různorodá, stačí si vybrat to, co vám nejvíce chutná.

Červená řepa – Řepa salátová

Tato “obyčejná” zelenina má na organismus mnohem příznivější účinky, než tušíte. Salátová obsahuje mangan, díky kterému se z organismu vylučují jedy, zplodiny a tuky.

Avokádo

Po ananasu jde o další tropické ovoce, které vám pomůže zpět do plavek. Tento tropický plod je zdrojem nenasycených mastných kyselin a antioxidantů. Díky nim se snižuje hladina cholesterolu.

Černý čaj – pu-erh

I přesto, že se snažíte shodit nadbytečné kilogramy přirozeným způsobem, tento druh černého čaje není klasickým nápojem, který způsobuje jo-jo efekt. Jeho pití má na vaše tělo příznivý vliv. Čaj pu-erh nazývají i požírače tuků. Jeho pití přispívá k očištění organismu. Vyplavuje škodliviny.

Čarovné grepy

I když nemůžete očekávat zázraky, právě grep je po ananasu tím správným ovocem. Očištěný a nakrájený grep rozmixujte a postupně přidejte jednu až dvě lžíce jablečného octa, lžičku medu a pokud máte chuť na mix chutí, přidejte vychlazený čaj. Můžete naředit s černým “požíračem tuků” pu-erh, zeleným nebo jiným bylinkovým čajem. Šťávu z grepu můžete smíchat i s minerální vodou. Pijte ráno nalačno.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *