Vypracujte si zadek do plavek!

Napsal

Vypracujte si zadek do plavekVaše plavky už nedočkavě poskakují na ramínkách a vy se konečně chcete alespoň trochu opálit? Nemusíte se děsit, že vaše tělešné proporce budou zájmem smíchu vašeho okolí. Tato sada cvičení vám dokonale vysochá nádherné pozadí. Namáhá hýžďové svaly ze tří různých úhlů, a proto se vaše vytahané půly za měsíc dokážou zformovat do ladné broskvičky.

Jak na zadek do plavek

Stačí když si tuto sadu tří cviků zacvičíte 3-krát týdně, po 12-ti opakování ve třech sadách a už za měsíc se budete svůdně vrtět na pláži a své pozadí si jen a jen vychvalovat.

Výpady dozadu

Postavte se do stoje mírně rozkročného s rukama volné podél těla. S nádechem udělejte pravou nohou velký krok zpět. Plosky obou končetin přitom přitiskněte k podlaze. S výdechem lehce přitlačte pravé koleno k zemi, aniž byste zároveň posouvala levé koleno dopředu. Vydržte v krajní pozici dvě až tři vteřiny, pak nohy uvolněte a pomalu se vracejte do výchozí polohy. Po hlubokém nádechu a výdechu opakujte na druhou nohu.

Popdřepy

Stoupněte si zády ke stěně a mezi bedra a zeď vložte velký míč. Pevně se do něj opřete, zatněte všechny zádové a hýžďové svaly a s výdechem pomalu klesejte do podřepu. Až budou vaše stehna rovnoběžná s podlahou, zastavte se na a pár sekund zadržte dech. Po krátkém nádechu se s výdechem a opět se zatnutými hýžďovými svaly pomalu vracejte nahoru, kde se na chvíli uvolněte.

Elegantní let

Opřete se oběma rukama o zeď ve výši ramen. Mírně zanožte pravou nohu, chodidlo přitom nasměrujte k zemi. S výdechem pomalu pokračujte v zanožování pravé nohy až do krajní polohy, dejte pozor abyste se při provádění tohoto cviku neprohýbala v bedrech. V krajní pozici zatněte půlky a vydržte alespoň pět vteřin. Pak se pomalu vracejte do výchozí polohy. Proveďte každou nohou desetkrát.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *