Zatočte s vráskami jednoduchou maskou

Napsal

Zatočte s vráskami jednoduchou maskouŽeny, které už na sobě pociťují první známky stárnutí, se velmi často potýkají s tvorbou předčasných vrásek. Věřte nebo ne, ale obličejové rýhy se mohou začínat objevovat už kolem dvaceti pěti let. Tehdy pleť začíná ztrácet mladistvou pružnost a hedvábnost. Ke krásné pleti vám spolehlivě pomůže návštěva u šikovné kosmetičky.

Vy všechny, které bedlivě sledujete nejnovější typy na zachování přitažlivého vzhledu, jste si už určitě přečetly nespočet článků o základní péči a předcházení vrásek. Po dlouhých radách a přemýšlení s kamarádkami, jste se možná rozhodla vyzkoušet i zaručené a vychvalované recepty, ale nic nepřineslo potěšující výsledek? Udělejte si dnes zkrášlující pohodu doma. Příjemně se nalaďte, opatřete si jeden měkký tvaroh, vanilkový puding v prášku, zrnka z hroznového vína a kondicionér a pusťte se do kouzlení.

Nejdříve se pusťte do masky

Pomocí vidličky rozmačkejte tvaroh, přisypte do něj celý sáček pudingového prášku a nakonec pečlivě přimíchejte zrníčka hroznového vína. Máte vše pohromadě? Pak vám můžeme jen gratulovat. Zvládla jste si připravit kouzelnou tvarohovou masku. Opatrně ji naneste na pleť obličeje i dekoltu a s láskou rozetřete. Pochopitelně pokožka musí být zbavena od všech šminek, krémů, potu a prachu.
Po dvaceti minutách, kdy maska působila na defekty pleti, využijte hroznová zrna. Zkuste jimi jemně kroužit, a tak si snadným způsobem namasírovat pokožku od dekoltu, přes krk, tváře až po čelo. Domácí ovocný peeling totiž snadno odstraní odumřelé buňky a tím zkrásní vaši pleť. Zbytky tvarohu odstraníte žínkou a poté naneste noční krém.

Potom věnujte chvilku vlasům

Když máte pokožku pečlivě „natřenou“, pečujte také o vlasy. Do konečků svých kadeří vetřete kondicionér nebo speciální výživný vlasový krém. Delší hřívu stočte do jednoduchých drdůlku, na krátké vlasy můžete použít i alobal. Jak dlouho tuto kúru nechat působit? Samozřejmě co nejdéle. Někteří odborníci radí až do večera či do následujícího rána. Obecně však stačí, když vlasové přípravky účinkují alespoň 90 minut.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *