Whitney Houston se léčí ze závislosti na drogách

Napsal

Whitney Houston se léčí ze závislosti na drogáchSedmačtyřicetiletá zpěvačka Whitney Houston, která je známá nejen svými aférami kolem užívání drog a nadměrného pití alkoholu, se před několika týdny rozhodla opět začít léčit ze závislosti. Hvězda filmu Osobní strážce byla minulý rok kvůli špatnému zdravotnímu stavu dokonce hospitalizována na jedné z francouzských klinik a okolnosti jí donutily zrušit hudební vystoupení.

Závislost popřela

Tehdy ale popřela, že by její zdraví ovlivnilo užívání drog. Lékaři totiž u ní našli infekci dýchacích cest. Podle slov Houstonové za tuto chvilkovou indispozici mohla alergie. Letošní zpěvaččiny návštěvy na odvykacích kúrách mají jediný důvod a to, aby konečně svůj boj se závislostí na drogách, několik let ji „na nohou“ držel kokain a marihuana, konečně vyhrála a podpořila tak dlouholetou snahu zbavit se závislosti na těchto nebezpečných látkách.

Čistá kvůli filmu

Whitney Houston si chce dát život do pořádku i kvůli tomu, že se připravuje na pokračování filmu, který nese název Až si vydechnu. Zpěvačka se v roli herečky naposledy objevila v roce 1996, když svůj talentovaný výkon předvedla ve filmu Kazatelova žena.

Dosavadní kariéra

– ještě dříve, než ji znali posluchači, zpívala v barech, kde její nadání objevil producent Clive Davis
– hudební kariéru odstartovala albem, které nazvala Whitney Houston
– do současné doby se prodalo celkem 170 milionů jejích DVD a CD
– jako jedna z mála černošek koketovala s modelingem
– nazpívala duet s Georgem Michaelem, či Enriquem Iglesiasem

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *