Vyzmizíkujte vrásky za 3 minuty! PURE DISTRICT otevírá nový showroom a nabízí inovativní kosmetiku

Každá žena touží po kráse. Čas, vlivy prostředí i neustálý stres ale naší pleti neprospívají a vedou ke tvorbě vrásek, unavené pokožce a dermatologickým potížím. Dopřejte své pleti péči na míru, která zajistí nejen krásu, ale i spokojenost a zdraví. To vše nabízí PURE DISTRICT a jeho wellbeing concept store.

Jak už název značky napovídá, přírodní kosmetika PURE DISTRICT je bez chemie, v bio kvalitě a s ohledem na přírodu a životní prostředí. Na výběru jedinečných produktů pracují odborníci z mnoha sfér, kteří své vědomosti koncentrují do společné práci na zprostředkování kosmetiky, která skutečně funguje. Nabídku si můžete prohlédnout nejen v e-shopu, ale nově také v showroomu na pražských Vinohradech.

Místo pro milovníky přírodní kosmetiky

PURE DISTRICT nabízí širokou škálu nejrůznějších značek, které ale spojuje jediné – snaha podpořit přírodní krásu s respektem a péčí o svět, ve kterém žijeme. Nabízí jako exkluzivní distributor například korejskou kosmetiku WHAMISA, která šetrně a přírodně bojuje proti stárnutí.

Krása bez kompromisů

Jednoznačnou výhodou kosmetiky od PURE DISTRICT je možnost spolehnout se na to, že na svou pleť dáváte pouze pečlivě testované a ověřené produkty, které jsou bezpečné a šetrné. Snahou je tvořit produkty pro krásu, které skutečně fungují a nezatěžují vaše tělo, ani přírodu. Každý produkt podléhá pečlivému výběru kurátorů, kteří nejen ověří nezávadnost jednotlivých složek, ale také otestují a ověří účinnost produktu a jen tehdy ho doporučí dál k prodeji v rámci značky PURE DISTRICT.

Inovace a moderní trendy

PURE DISTRICT sleduje vývoj nových látek a mnohokrát přináší na český trh zcela inovativní produkty s účinností, kterou jinde nenajdete. Zejména korejské sérum Nine Tails je skutečným zázrakem na poli anti-age produktů. Výsledky uvidíte doslova jen pár minut po aplikaci – vrásky kolem očí doslova zmizí. Kromě kosmetika nabízí i široké spektrum doplňků stravy i produktů pro domácnost. Nesmírně populární je ženšenový extrakt KOMBE, který se úspěšně prodává již několik let a pomáhá s imunitou, pamětí i energií. Však se přijďte sami přesvědčit a navštivte nově otevřený showroom, kde vám pomohou s výběrem toho nejlepšího pro vás i vaši pleť.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *