Využívejte nejnovější model Chat GPT. Poradíme, jak na to

Když se řekne AI, většina z nás si vybaví především jeden model – Chat GPT. Od roku 2022, kdy poprvé spatřil světlo světa pro veřejnost, se masivně rozšířil a dnes jej zná téměř každý, kdo aktivně pracuje s počítačem a internetem. Naučit se jej ale správně používat, a především využít všechny jeho možnosti naplno už je jiná věc – poradíme, jak na to a která platforma vám k tomu nejvíce pomůže.

Co je Chat GPT

V podstatě se dá shrnout, že jde o pokročilý model umělé inteligence. Zkratka “GPT” znamená “Generative Pre-trained Transformer” a odkazuje na způsob, jakým je tento model trénován a funguje. Zjednodušeně se ale dá říct, že jde o jakéhosi online pomocníka, který dokáže v reálném čase reagovat na vaše dotazy z různorodých oblastí lidského zájmu.

Můžete s ním konverzovat o počasí, ale daleko častěji jej budete využívat k řešení různorodých problémů a úkolů. Nejčastěji jej lidé využívají k vytváření nejrůznějších textů (e-maily, školní práce, články…), umí také vylepšovat a upravovat již hotové texty nebo je překládat. Dovede hledat řešení komplexních problémů, ale třeba i tvořit tabulky nebo pomoci s programováním.

Jak Chat GPT využívat ještě lépe?

Většina lidí si prostě Chat GPT vyhledá na internetu. Zde ale v základní verzi najdou jen méně pokročilou variantu, která zdaleka nemá nejnovější funkcionality a nevyvíjí se tak dynamicky. Chcete-li pracovat s tou nejlepší umělou inteligencí současnosti, nabízí řešení platforma Editee. Umožní vám pracovat s Chat GPT v cela nových obrysech a rozměrech.

Zásadní výhodou je především to, že umělá inteligence Editee pracuje na vždy nejaktuálnější verzi GPT-4. Tato verze se přitom každým dnem vylepšuje a učí nové a nové věci. Vždy tak budete pracovat s tím nejaktuálnějším modelem, který se mění doslova ze dne na den.

Co umí Editee navíc?

Velkým pomocníkem mohou být také speciální šablony, které dovedou ještě více urychlit a usnadnit práci. Ještě nikdy nebylo tak snadné tvořit kreativní a zábavné blogové příspěvky, statusy na sociální sítě, nebo netradiční popisky k produktům na e-shop. Je to jedinečný pomocník pro každého, kdo se živí nějakou kreativní profesí, protože nových nápadů prostě není nikdy dost.

Vylepšená komunikace

Připadá vám, že Chat GPT občas složitě chápe, co po něm vlastně chcete? Editee komunikaci posouvá zase o kus dopředu. Doptá se vás pár jednoduchými otázkami, aby upřesnil v maximální možné míře vaše zadání a výsledek tak mohl být co nejpřesnější.

K čemu se Chat GPT hodí?

Chat GPT můžete používat v běžném životě, stejně jako v práci. Umělá inteligence dovede poskytnout asistenci a rady v různorodých oblastech, jako je například právo, medicína, technologie a další. Významné uplatněné nachází v kreativních činnostech – kreativní psaní a tvorba obsahu jsou díky němu daleko snazší. Pokud máte nápad, ale potřebujete pomoc s formulací textu, je Chat GPT opravdu skvělým pomocníkem. Dokáže totiž generovat nápady, vytvářet texty a přicházet mnohdy s inovativními postupy či myšlenkami. Hodí se také jako skvělý nástroj pro obecné získávání informací. Je skvělý pro studenty, výzkumníky a každého, kdo potřebuje rychlý přístup k informacím.

Umělá inteligence bez limitů a naplno

Není třeba se AI bát – je to novinka, která se neustále vyvíjí, ale již dnes víme, že změní dosavadní svět a jeho fungování. Proto je dobré se s ní postupně seznamovat, učit se s í pracovat a nacházet možnosti, jak její služby ve svém každodenním životě využít, aby vám šetřila čas, peníze i námahu. Díky AI se můžete naučit fungovat efektivněji a věnovat svůj čas tomu, co vás skutečně baví. Umělá inteligence může spoustu rutinních úkolů obstarat za vás.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *