Vyberte si plavky, ve kterých letos zazáříte. Tyto tipy vám to usnadní

Léto je na spadnutí, a to znamená jediné – teplo, slunce a koupání. Jenže na koupaliště nemůžete nazí, kvalitní a slušivé plavky jsou tedy naprostou nutností. Mnoho žen se děsí momentu, kdy si budou muset navléknout dámské bikiny a vystavit své křivky na odiv. Přitom stačí vybrat skutečně atraktivní plavky, které sednou, postavě lichotí a letní radovánky nebudou žádný problém. Vsaďte na českou značku Swimmeez, která vyrábí skutečně krásné dámské plavky dvoudílné i jednodílné, jenž sluší všem ženám s jakýmkoliv typem postavy.

Zakryjte širší boky

Mnoho žen není spokojeno se svou spodní částí těla. Pokud k nim patříte i vy, hodí se přitáhnout pozornost k horní části těla. Sáhněte tedy po bikinách, které přidají na objemu v horní části a dole budou spíše méně nápadné.

Větší bříško není problém

Pro majitelky většího bříška jsou ideální dámské plavky s vysokým pasem. Velmi hezky vytvarují a zpevní postavu, nikde nic nevyčnívá ani netrčí a vaše postava působí proporčně a vyváženě.

Přitáhněte pozornost k zadečku

Máte pocit, že váš zadeček nemá zcela optimální křivky a velikost? Zkuste jej vytvarovat pomocí spodního dílu, který má volány nebo výraznější vzory. Zkusit můžete i tangové plavky, které jsou možná pro mírně odvážnější, ale vůbec nebudou vypadat špatně se spíše sportovním vrškem tak, aby celý komplet působit vyváženě, a ne příliš provokativně.

Na co se při výběru zaměřit?

Zásadní je především komfortní a zároveň atraktivní vzhled plavek. Plavky by měly podtrhávat ženské křivky a lichotivě tvarovat postavu. Ujistěte se proto, že volíte správnou velikost podprsenky i kalhotek, že se nikde nic nezařezává a vše pohodlně sedí. Vybírejte zajímavé a atraktivní střihy, které z vás udělají královnu pláží. Přesně takové jsou plavky Swimmeez. Jsou stvořeny pro ženy, které vědí, že každé tělo je „bikini body“.

Zdroj náhledových obrázků: Swimmeez

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *