Vanessa Hudgens: Jsem Mary-Kate Olsen přímo posedlá!

Napsal

Vanessa Hudgens: Jsem Mary-Kate Olsen přímo posedlá!Herečka Vanessa Hudgens (21) rozhodně není žádná velká tajnůstkářka a vždy když může, pustí pusu na špacír a ráda sdílí svá tajemství s ostatními. Nedávno totiž přiznala, že ve svých „mladých“ letech byla velkou fanynkou herečky Mary-Kate Olsen (23), ba dokonce patřila do jejího fanklubu.Zatímco Mary-Kate a Vanessa společně natáčely v Kanadě jejich nový snímek „Beastly“, tato slavná kaliforňanka přiznala, že se od May-Kate učila nejen na place, ale také to, jak se má správně oblékat.

„Miluju ji! Kdysi jsem patřila do jejího fanklubu. Když jsme natáčely v Montrealu, brala  mě do vintage obchodů,“ odhalila nadšeně pro MTV News.

„Doslova jsem se kolem ní neustále motala a zasypávala ji řečmi jako:  ‚Pomoc mi. Co hledáš? Prosím poraď mi. Dáš mi své tričko? Jaké jsou tvé módní typy?‘.“

Kromě svého zaměření na MK Olsen se však Vanessa v nynější době věnuje i své herecké kariéře, nejnovější zprávy dokonce tvrdí, že Vanessa by si měla zahrát novou Spiderwoman podle nového knížního přepracování.

„Cílem je, aby to byl zábavný a komediální film a Vanessa je pro hlavní roli jako stvořená,“ uvedl zdroj.

„Spiderwomen je silná a sexy, v tomto případě ale i legrační. Vanessa je zřejmě tímto nápadem nadšená.“

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *