Trendy účesy roku 2024

Napsal

Jaké účesy budou kralovat letošnímu roku? Inspirovat se můžete u celebrit a nechat si poradit od věhlasných kadeřníků.  Které tři střihy jsou těmi top, které budou v roce 2024 k vidění na ulicích i slavných ženách?

Trendy účesy 2024

Mushroom bob

Nosila ho Megan Fox, Taylor Swift, Eva Longoria i Charlize Theron. Právě díky nim se mushroom bob stal hitem číslo jedna letošního roku. Ke kadeřníkům tak proudí davy žen, které touží po objemném a krátkém mikádu po vzoru svých oblíbených celebrit. Výhodou tohoto účesu je to, že se dá nosit vyfoukaný dohladka, ale také v úpravě messy. A odkud se vzal jeho název? Mushroom bob svým vzhledem skutečně připomíná houbu.

Ofina

Ofiny se neustále vracejí zpátky na výsluní a nejinak tomu bude i v roce 2024. Rovné, krátké, vlnité, dlouhé či šikmé, všechny druhy ofin mají zelenou. Než se ovšem rozhodnete tento razantní krok podstoupit, uvědomte si, že ofiny potřebuji péči a pravidelnou úpravu. Kompromisem je delší patka, kterou si v případě potřeby můžete sepnout dozadu či strčit za ucho.

Pixie střih

Trojici trendy účesů roku 2024 uzavírá střih zvaný pixie. Jeho typickou nositelkou je Kris Jenner, ale určitě si jej vybavíte také na Gwyneth Paltrow, Winoně Ryder a samozřejmě i Mie Farrowové. Pixie je zkrátka nestárnoucí a nadčasový střih, který svým nositelkám zvýrazní oči a dá se snadno upravit s pomocí tužidla i gelu na vlasy. Záleží na tom, pro jakou variantu se rozhodnete. Jak nadýchaná, tak i ulíznutá varianta vypadá trendy a velmi žensky.

Který účes vás z letošních top tří zaujal nejvíc? Vsadíte na nadýchané a objemné mikádo, necháte si ustřihnout ofinu nebo vsadíte na nestárnoucí pixie střih, který zvýrazní vaše oči a podtrhne vaši ženskost? Nemůžete-li se rozhodnout, poraďte se se svým kadeřníkem a vyberte si střih, který bude dokonale ladit s tvarem vašeho obličeje.

Zdroj foto: www.freepik.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *