Šatník vašeho partnera: Jaké ukrývá poklady?

Napsal

Jistě znáte situaci, kdy stojíte u svého šatníku a přemýšlíte, co na sebe. Nakonec dojdete k závěru, že nemáte co na sebe. Popojděte o pár kroků dál, otevřete šatník vašeho partnera, kde se skrývají kousky, co z vašeho nudného outfitu vytvoří dokonalost. Nevěříte? Nechte se inspirovat těmito tipy.

Hodinky

Přiznejme si to. Každá milujeme šperky a doplňky, hlavně ruce se neobejdou bez hodinek. Jestliže chcete svůj outfit oživit a zvýraznit, půjčte si od svého přítele jeho oversized hodinky s velkým ciferníkem, které jsou stále v módě.

Opasek

Pánské opasky jsou více objemnější, což vůbec není na škodu. Oblečte si boyfriend džíny a tričko – a celý vzhled doplňte širokým páskem. Nejen, že budete vypadat šik, ale kromě toho jsou tyto velké opasky velmi funkční.

Manžetové knoflíčky

Chcete-li dosáhnout maximálního úspěchu co se týká vašeho outfitu, obohaťte váš ouftit do práce manžetovými knoflíčky, bez kterých by se váš partner neobešel. Stačí si vzít společenské kalhoty, dobře padnoucí košili a manžetové knoflíčky z vás udělají bohyni.

Sluneční brýle

Velké sluneční brýle jsou zábavné, šik a sexy zároveň. Noste je ležérně se slaměným kloboukem pro dokonalý sváteční vzhled.

Prsteny

Víme, že prsteny vašeho partnera mohou být příliš velké pro vaše prsty, ale byste je nemohla nosit na palci? Pokud milujete grunge styl, rozhodně sáhněte po velkém prstenu.

Brašna

Když vás omrzí vaše dámská kabelka nebo batoh, vyměňte si jeho brašnu a noste ji jako crossbody kabelku.

Parfém

Líbí se vám vůně vašeho partnera? Nic vám nebrání k tomu, abyste si jeho parfém trochu stříkla na sebe. A pokud ráda experimentujete, stříkněte na sebe také váš parfém, kombinace dvou parfémů, dámského a pánského je někdy k nezaplacení.

A co obsahuje šatník vašeho partnera? Našla jste v něm nějaké poklady?

Zdroj foto: pixabay.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *