Sarah Jessica Parker: Co jste o ní určitě nevěděli?

Napsal

Kdo by neznal milovanou Carrie Bradshawovou z ještě oblíbenějšího seriálu Sex ve městě? Možná si myslíte, že po zhlédnutí všech dílů seriálu i filmů o ní víte úplně všechno. Nenechte se ale mýlit! Sarah Jessica Parker je velmi zajímavá osoba, a jistě vám překvapí těchto pár informací, které o ní nejsou zas tak úplně známé.

Má několik mimořádně legendárních historických předků

Historie její rodiny je opravdu velice pestrá. V epizodě dokumentárního seriálu Who Do You Think You Are z roku 2010 Sarah zjistila, že má předky, kteří se účastnili kalifornské zlaté horečky v letech 1849-1850. A navíc také salemských čarodějnických procesů v roce 1692, což možná předznamenalo její účinkování ve filmu Hocus Pocus z roku 1993.

Má 7 sourozenců!

Sarah Jessica Perker se narodila v roce 1965 rodičům Barbaře a Stephenu Parkerovým, kteří mají dohromady 8 dětí. Z těch známějších jmen můžeme uvést například Timoty Britten Parker anebo Pippin Parker.

Na svatbu si oblékla černé šaty

Sice je v seriálu známá svými extravagantními kousky oblečení, nicméně v reálu zas tak nemá ráda pozornost. Styděla se proto vdávat v bílé, aby na sebe neupoutala tolik pozornosti. Tak se prostě rozhodla pro klasickou černou barvu. Se svým tehdejším snoubence Matthew Broderickem se na tom společně domluvili. Svatba se odehrávala v roce 1997. Černé šaty s volánky navrhla Morgane Le Fay.

Roli v Sexu ve městě chtěla odmítnout

Sarah postupem času přiznala, že do její nejslavnější role se jí ale vůbec nechtělo. Měla obavy z nahých scén. Také se bála, že její role bude tak výrazná, že ztratí svou flexibilitu a všichni ji uvidí jenom jako Carrie a už ji nebudou brát jako váženou filmovou a divadelní herečku. Což si myslíme, že se také stalo.

Nicméně Sarah je pořád naše oblíbená herečka, ať už v Sexu ve městě, či jiných počinech.

Zdroj foto: www.pixabay.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *