Prodej s.r.o. Nenechte si začátek podnikání zbrzdit a svěřte se odborníkům

Společnost s ručením omezeným aktuálně patří k vůbec nejvyužívanějším formám obchodní společnosti v Česku. Je jasné, proč – vyniká tím, že nabízí pro její majitele poměrně jasné a přehledné podmínky, jednoduchou správu a v neposlední řadě také omezené ručení za závazky.

Přesto je bohužel založení a prodej společnosti s ručením omezeným pořád poměrně dost administrativně náročné a složité. Obvykle může trvat až měsíc, než se běžnému člověku podaří založení s.r.o. vyřídit – a to ještě za předpokladu, že bude mít všechny informace, zvládne vše zařídit, neudělá chybu a vše proběhne hladce. Proto může být vhodné svěřit založení s.r.o. do rukou profesionálům, kteří vám ušetří čas, nervy, ale i peníze.

Co vše se musí zařídit?

Stačí si jen zrekapitulovat, co vše je nutné zařídit, a hned je jasné, že běžný začínající podnikatel se při zakládání pěkně zapotí. Nezbytnou součástí je:

  • Zakladatelská listina nebo společenská smlouva,
  • sídlo společnosti,
  • vyřízení živností,
  • složení základního kapitálu,
  • návrh na zápis do OR a samotný zápis,
  • registrace na finančním úřadě, ČSSZ atd.,
  • založení účtu.

Jak je patrné, jde o několik důležitých kroků, z nichž každý je sám o sobě poměrně administrativně náročný.

Profesionální služby nabídnou rychlost, ale i úsporu

S ohledem na výše uvedené dává smysl pořídit si hotové s.r.o. a vyhnout se nepříjemným povinnostem, které zakládání společnosti s ručením omezeným doprovázejí. Získáte tak značnou úsporu své energie i času a mnohokrát můžete ušetřit i nemalé peníze.

Jde to i on-line

Pokud nemáte čas řešit vše osobně, nabízí se také možnost vše vyřídit on-line. Dnes už je to naštěstí možné díky tomu, že řada dokumentů se vystavuje elektronicky nebo je možné je elektronicky podepsat. Založení s.r.o. tak zvládnete ještě rychleji. Do týdne bude hotovo a můžete se naplno pustit do podnikání.

Zdroj obrázku: Pixabay

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *