Proč nosit punčocháče v těhotenství?

Napsal

Těhotná žena – to není jen velké břicho na dvou nohách v laclových džínových kalhotách. Rozhodně se nemusíte vzdávat žádných sukní a to ani v zimním období. Mnoho maminek se vůbec ptá, zda je to v těhotenství správné punčocháče nosit…rádi Vám ukážeme mnoho výhod nošení těhotenských punčocháčů a jak si správně vybrat.

Těhotenské punčochy

Těhotenské punčochy

Přibližně do prvního trimestru se většina nastávajících maminek vcelku bez obtíží vejde do klasických punčocháčů. Ale jakmile se Vám začne bříško zvětšovat, pak mohou klasické punčochové kalhoty nepříjemně tlačit a neplní tu správnou funkci, kterou mají.

Výhody nošení punčochových kalhot:

  • Vyhlazení struktury pokožky (např. celulitida, nerovnosti)
  • Podpora těhotenského bříška – prevence proti striím
  • Dokáží eliminovat otoky nohou a působí jako prevence proti křečovým žilám
  • Zůstanete stále elegantní ženou

Správné těhotenské punčocháče mají mít anatomicky tvarovaný panel tak, aby nikde na bříško netlačily, ale právě naopak ho podporují. Nesmí Vás rozhodně nikde škrtit, ani přeštípávat. Pokud má výrobce jen jednu univerzální velikost těhotenských punčocháčů, není to dobré znamení. A pokud již spíše váháte kterou velikost, volte raději tu větší, budete mít větší jistotu, že Vám sednou.

Těhotenské punčocháče 15 DEN – tělové

Ne jedna nastávající maminka také jistě uvítá pohodlí. Těhotenství může být velmi nepříjemné pro intimní místa, proto nezapomínejte na bavlněný klínek. Díky tomu vydržíte v punčocháčích klidně celý den.

Pokožka je s rostoucím bříškem velice namáhaná. Mnoho z Vás proto nezapomíná na pravidelné mazání krémy jako prevenci proti striím. A to děláte dobře! Ale co takhle mít pokožku hydratovanou po celý den? To nyní můžete díky našim Těhotenským punčocháčům 40DEN, které obsahují mikrokapsule Ale vera, které zajišťují komfort pro pokožku po celý den. Navíc díky hustotě vlákna 40 DEN poskytují dobrou oporu pro bříško, ale i jsou prevencí proti otokům nohou.

Těhotenské punčocháče 40 DEN -černé

Těhotenské punčocháče 40 DEN -černé

Pokud byste ráda raději klasičtější, možná elegantnější silonky, lehce průhledné, máme pro Vás Těhotenské punčocháče 15DEN se všemi výhodami pro Vás – anatomicky tvarovaný panel na bříško, bavlněný klínek a prevence proti otokům končetin.

Stále se ale nabízí další možnost – samodržící punčochy. Tato varianta je ideální pokud se chystáte na nějakou zvláštní příležitost a přejete si se cítit opravdu žensky se vším všudy. Správně padnoucí samodržky jsou pro Vás pak tou pravou volbou i během těhotenství. Punčochy totiž sahají jen do půli stehen, takže se k bříšku nedostanou a nemají šanci ho kdekoliv škrtit. Co ale absolutně nedoporučujeme je podvazkový pás s punčochami – byla by to zbytečná zátěž pro bříško a mnoho „kšír“, se kterými byste při každé cestě na záchod (a že to teď bývá častěji) musela bojovat. Ale zcela jistě si vyberete z naší nabídky samodržek v různých barvách a vzorech.

Pro nás je vždy totiž absolutní prioritou, abyste se vy cítila pohodlně a zároveň žensky, a aby to vaše miminko to ani nepocítilo.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *