Pořiďte si bokové kalhoty

Napsal

O rozšíření bokových kalhot do světa se již v minulosti postarala popová královna Madonna. Zdá se, že se jí tento krok podařil, protože dnes už byste jen těžko hledali dívku, která by bokové kalhoty nenosila nebo je alespoň nevyzkoušela. Módní návrháři nezahálejí a stále se snaží vymýšlet nové modely.

Jaké ženy mohou nosit bokovky

I bokové kalhoty mají, co se týče oblékání, svá omezení. Výrobci se sice snaží uspokojit veškerou poptávku, přesto se ale bokovky nejvíce hodí pro vysoké ženy s plochým bříškem. Jednak krásně zvýrazní postavu, ale také umí vymodelovat neodolatelný zadeček.

Pokud se nemůžete zařadit mezi štíhlé ženy, nezoufejte. Módní návrháři myslí i na vás. Baculky by se volným bokovým kalhotám měly vyhnout, protože jejich postavu ještě více rozšiřují. Naopak jsou pro ně velice vhodné kalhoty tzv. mrkvového střihu. Obepínací kalhoty si obecně mohou dovolit ty ženy, kterým příroda nadělila plnější ženské tvary jako větší prsa, kulatější bříško či širší boky. Ženám se širšími boky, větším zadečkem a plochým bříškem, budou bokovky určitě slušet. Jen si dejte pozor, aby měly rozšířené nohavice, decentní barvu a navíc vertikální proužky. Toto kouzlo vám hned nějaké to kilo ubere. Pokud se nebudete bát zkoušet, určitě vyberete.

Štíhlá, ale co se týče vzrůstu, malá dívka si bez obav může obléci kalhoty s horizontálními proužky a vysokým pasem. Tříčtvrteční bokovky se hodí i k ženám s krátkými nohami.

Jaké se v současné době nosí?

Poznali jste, že zvonové nohavice už jsou dávno „out“? V současné době jsou moderní kalhoty trubky, což znamená s úzkými nohavicemi. Možná se vám to bude zdát neuvěřitelné, ale pas se posouvá vzhůru. Z nabídky obchodů si tak můžete vybrat buď nízké bokové kalhoty, nebo o trochu vyšší bokové džíny. Navíc oproti dřívějšku jsou džíny ozdobeny výšivkami, korálky a i několika různými kapsami a kapsičkami.

Módní experti doporučují kalhoty ze splývavých materiálů s puky. „In“ jsou bokovky černé, hnědé i šedé. Pokud tuto barevnou kombinaci doplníte veselým a světlých svrškem, nemusíte se bát, že budete vypadat jako šedá myš. Doplňky v různých odstínech totiž umí divy.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *