Pomerančovou pokožku zamaskují legíny

Napsal

Pomerančovou pokožku zamaskují legínyMalé avšak nápadné prohlubně na stehnech a bříšku. To jsou viditelné stopy značící celulitidu. Ženy se jich snaží zbavovat různě – různými krémy, mastičkami, masážemi i cvičením. Když už jsou všechny pokusy marné, je tu ještě jedna – úplně nová. Vyzkoušejte účinkování speciálních legín, které díky masírování do měsíce vymodelují náchylné části těla.

Celulitida trápí štíhlé i ženy při těle

Zdravý životní styl je sice dobrým pomocníkem při boji s celulitidou, stále však jsou v převaze civilizační problémy stres, nedostatek pohybu, špatné ovzduší, nadváha i nepravidelný pitný režim. Všechny tyto faktory ovlivňuji charakter pokožky, a mohou tedy vytvořit nehezkou pomerančovou kůži. Celulitidu ale ovlivňuje i hormonální antikoncepce a hlavně genetické dispozice.
Ženy, které se v létě v plavkách nechtějí stydět za své tělo, by měly dodržovat základní pravidla zdravého životního stylu. Mezi ně patří nejen zdravé jídlo bohaté na vitamíny, minerály a vlákninu, ale také dostatečný pití neslazených vod. Důležité je také pravidelné protahování těla. Stačí několikakilometrová procházka, projížďka na bruslích či na kole i běh. Proticelulitidovou kúru si můžete zpestřit lipomasáží, která pomocí speciálních krémů vaši pokožku dokonale vyhladí.

Skočte do legín

Pomerančové pokožky vás v současnosti mohou zbavit i speciální legíny bílé barvy. Nevěříte? Existují různé druhy a o to je větší pravděpodobnost, že pomohou i vám. Můžete si vybrat dlouhé s nízkým pasem – formují celou postavu, dále nadkolení s nízkým pasem – tvarují oblast hýždí a stehen, v nabídce jsou i nadkolení a podkolenní s vysokým pasem – ty se kromě hýždí a stehen starají ještě o bříško. Pozitivní je i to, že se legíny neleknou celulitidy v žádném stavu. Což znamená jediné – lze si je obléknout kdykoliv, nejen na počátku problémů. A v čem tkví jejich úspěch? Zajišťují lymfo-drenážní a odtučňovací masáž a zároveň modelují stehna, hýždě i bříško. Skvělý výsledek pak můžete očekávat do měsíce. Není to úžasné?
Legíny se oblékají rovnou na holé tělo. Avšak ani toto se nezdá jako komplikace. Obrysy totiž nejsou patrné ani pod těsnými kalhotami či sukní. Navíc jsou příjemné na dotyk. A údržba? Samá radost. Postaráte se o ně stejným způsobem jako o obyčejné punčocháče.

Milé dámy, tato proticelulitudová kúra je bezpečná pro každou ženu, účinná a navíc bezbolestná.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *