Paris Hilton a Doug – Je to ten pravý?

Napsal

Paris Hilton a Doug - Je to ten pravý?Mladá hotelová dědička Paris Hilton se v dřívější době dostávala do bulvárních časopisů především díky svým skandálům a prohřeškům. Dnes je to ale úplně jinak. Seká dobrotu a je prý šťastně zamilovaná. A kdo že je ten pravý? Velký dík patří údajně jejímu aktuálnímu přítelovi Dougu Reinhardtovi, který vytřídal po Parisině boku zpěváka Benjiho Maddena ze skupiny Good Charlotte.

Od prvního momentu, kdy se dvojice dala dohromady, se od sebe prý nedokážou ani na moment odtrhnout. Ať už jde o dovolenou na krásném Hawaji, lyžování v Aspenu nebo poslední výlet na světoznámý festival Coachella. A právě po něm se začaly šířit klepy, že pár zvažuje udělat v jejich vztahu další významný krok. Nedávno je paparazzové přistihli při prohližení nové luxusní vilky v Beverly Hills. Ta by měla být prý jejich společné hnízdečko lásky poté, co každý bydlel sám. ¨

Slavnou americkou blondýnku nedávno citoval i německý magazín Bild. Paris prozradila, že Doug je podle ní ideální muž, protože se dokáže dokonale přizpůsobit jejímu cestovatelskému způsobu života. Můžeme být tedy zvědaví, zda se bude konat svatba, nebo to skončí fiaskem.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *