Odpočinek v přírodě i na koňském hřbetu. Wellness pobyty nejen pro ženy okouzlí každého

Chcete strávit víkend plný skutečného odpočinku? Toužíte po místě, kde by se o vás postarali doslova od hlavy až po paty a vy jste konečně mohli aspoň na pár dní vypnout hlavu? Přesně to nabízí wellness pobyty pro ženy v resortu Equitana. A je to daleko víc než jen sauna, bazén a dobré jídlo. Relaxovat můžete i v koňském sedle a každý, kdo to jednou zkusil, vám potvrdí, že jen málokde jinde se vám podaří tak dobře vypnout hlavu a zahnat starosti i stres.

Vybírat můžete ze široké nabídky pobytů a aktivit

Vybere si skutečně každý. Ať už máte raději povalování se na lehátku a dobré jídlo, nebo preferujete aktivnější odpočinek v přírodě, na své si zde přijde skutečně kdokoliv. Velmi atraktivní aktivitou jsou vyjížďky na koni, které pro vás připraví školený personál. Není potřeba mít předchozí zkušenosti, jízda bude přizpůsobena zcela vašim schopnostem a přáním.

V rámci wellness balíčku můžete využít možnosti dokonalého relaxu a uvolnění ve finské sauně, parní lázni nebo při procházce po Kneippově chodníku. Po příjemném oddechu si můžete vychutnat prvotřídní nabídku pokrmů v hotelové restauraci. Přijet můžete ve dvou, ale třeba i sami, vše je na vás a na vašich preferencích. Hotelový personál je vždy připraven pomoci vám naplánovat program a doporučit ta nejhezčí místa v okolí, která určitě stojí za návštěvu.

Skvělý dárek nejen pro ženy

Pokud stále váháte, co pořídit své ženě nebo prakticky komukoliv, kdo si občas potřebuje odpočinout, jsou právě wellness pobyty výborným dárkem. Užijete si nejen koně, ale také nádhernou okolní přírodu a program, který je vám blízký. Resort je v provozu po celý rok a nabídka služeb se mění dle zájmů klientů. Na tomto místě snadno utečete od shonu a stresu velkoměsta a odpočinete si v nádherné romantické atmosféře venkova. Sami zjistíte, že zde čas skutečně plyne pomaleji a rozhodně se vám odsud nebude chtít odjíždět. 

Zdroj náhledového obrázku: Pixaby

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *