Nuda v posteli: 5 zaručených tipů pro oživení intimního života

Napsal

Už to dostihlo i vás? Možná ano, intimní hrátky jsou naprosto skvělé a člověk by si je chtěl užívat po celý život. Každý vztah ovšem po čase ochladne a přichází doba, kdy jej bude zapotřebí oživit. Jestliže už také cítíte, že by vás něco takového mohlo potkat, nebojte se a zkuste se domluvit se svým protějškem na nějaké změně. Netušíte-li, co byste měli dělat, jste na správné adrese. V následujících řádcích se totiž zaměříme na 5 tipů, jež by i vám mohly pomoct. Jak se sami přesvědčíte, nejedná se o nic převratného ani extra časově či finančně nákladného.

1. Vytvořte správnou atmosféru

Mnohdy postačí, když vznikne optimální prostředí, v němž začne chemie opět účinkovat. Že byste potřebovali něco složitého? Ne, bohatě postačí třeba zarezervovat wellness pobyt v některém ze zajímavých pensionů a nechat si dokonale připravit pokoj, případně soukromou místnost s vířivkou. Vynikající je i pronájem chaty. Prostě a jednoduše zapomenete na všechno ostatní a budete si užívat s partnerem či partnerkou sami sebe. Na chatě budete mít úplné soukromí. Zapálíte si vonné svíčky, dáte si vynikající večeři a můžete se oddávat intimnostem dle libosti.

2. Svůdnému oblečení nikdo nikdy neodolá

Ženy dokážou pouhou volbou správného většinou poměrně sporého oděvu doslova divy. Začít lze například různými krajkovými modely, tangy nebo neskutečně svůdnou noční košilkou. Jestliže patříte spíše mezi příznivce různých převleků, klidně se partnerovi svěřte. I z této zdánlivě banální záležitosti se dá nakonec získat maximum. Někoho skutečně vzrušují šaty zdravotní sestry či vzhled přísné učitelky a podobně. Nesplnit partnerovi třeba i takovýto sen by přece byla velká škoda.

3. Podívejte se spolu na něco lechtivého

Máte strach z porna a filmů, které jsou mnohdy až za hranou vkusu? Není se čemu divit, mnozí lidé jsou založení spíše romanticky a tvrdý sex zrovna nemusí. Proto si jednoduše najděte snímek, který pojednávající o lásce, v němž jsou velmi lechtivé scény. Klidně se může jednat o lehce erotický snímek.

4. Afrodisiaka? Proč ne?

Naším čtvrtým tipem jsou afrodisiaka. Těch může být spousta. Mnohé články hovoří o spoustě různých pokrmů, které mohou zvyšovat libido a napomáhat k sexuálnímu napětí. Vyvráceny byly mýty o čokoládě, ústřicích a některých jiných tradičních potravinách. Mezi hodně oblíbená afrodisiaka patří maca peruánská. Tato rostlina pocházející z peruánských And dodává ženám touhu a u mužů se dle všeho prosazuje i v případě, že trpí erektilní dysfunkcí. Velmi oblíbeným afrodisiakem je samozřejmě ženšen napomáhající erekci.

5. Vyzkoušejte různé hračky pro dospělé

Intimní život si můžete klidně oživit i nejrůznějšími erotickými pomůckami. Dávno pryč jsou doby, kdy se zájemce o nějakou takovou hračku musel červenat v kamenném sexshopu! Bohatě postačí sednout si k počítači a pohodlně si vybrat z online nabídky hned několika eshopů se sexuálními pomůckami. Vsadit můžete třeba jen na kondom s vibračním kroužkem, případně na samotný vibrační kroužek. Výborná jsou i dilda a mnohé typy vibrátorů schopných dráždit nejrůznější intimní oblasti. Minimálně za vyzkoušení jistě stojí!

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *