Neodolatelné módní trendy pro pány? Inspirace je zde!

Napsal

Móda dokáže být velmi tvárná a zdaleka to už neplatí pouze pro něžné pohlaví. Také svého partnera můžete pořádně vyparádit. Aktuální módní trendy velí originalitě a bourání zaběhlých zvyklostí. Nebojte se naočkovat také vašeho přítele či manžela, abyste měla po svém boku opravdu moderního muže! Jak na to, to si řekneme na následujících řádcích.

Pánská móda

Pánská móda

Odsuňte šeď stranou

Šedá je pěkná neutrální barva. Šedé ale rozhodně nemůže být všechno, protože pak je šedivý i náš šatník a někdy i pohled na svět. A právě pánové mají tendenci tomu často podlehnout. To máte světle šedou, tmavě šedou do toho něco černého a spoustu odstínů mezitím. Výsledkem může být 50 odstínů šedi, a to opravdu v šatníku svého partnera vidět nechcete. Nejnovější pánská móda ale přece rozhodně nepostrádá barvy a vzory, které jsou důkazem toho, že váš partner má při oblékání také trochu odvahy. Odvahy vystoupit z řady. Protože váš partner pravděpodobně nezmění šatník ze dne na den, lze na to jít naštěstí pozvolna:

  • Postupným obměňováním šatníku
  • Sledováním aktuální módy

Od hlavy až k patě

A to doslova. V pánském šatníku samozřejmě nesmí chybět klasická volnočasová trička, polokošile nebo košile pro ty formálnější příležitosti. Určitě nebudou chybět ani džíny, kalhoty nebo stylové tepláky. Populární jsou také tenisky nejrůznějších barev a vzorů, kdy světoznámé značky každý rok přinášejí nové neokoukané modely, které jednoduše musíte mít. Někdy ale trochu zapomínáme na ponožky, což se v posledních letech už dost mění. Velice populární jsou totiž veselé ponožky s nejrůznějšími potisky. Jedná se o vyšší modely, které si vytáhnete nad kotníky a můžete je nechat na odiv díky kratším nebo zahrnutým kalhotám. Je to velký hit zejména mezi mladými. Lze jimi dokonce vyjádřit svůj vlastní postoj, nebo si jednoduše můžete dělat legraci ze sebe a svého okolí.

Zdroj obrázku:
Rido / Shutterstock.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *