Nebojte se schovat vlasy pod čepici

Napsal

Říkáte si, že vlasy a čepice nejdou dohromady? Bojíte se, že poté, co čepici sundáte z hlavy, budete mít na hlavě pověstné vrabčí hnízdo? To je omyl. Pokud nejdříve vlasy upravíte tak, aby držely stále svůj tvar, nic takového se vám stát nemůže. Přesvědčte se sama v dnešním článku.

Důležité módní zásady

–    noste čepici jen v případě, že se v ní cítíte dobře. Pokud s ní máte jakýkoliv problém, uši i hlavu před zimou ochrání také pletené čelenky nebo třeba klapky na uši. „In“ jsou všechny tři módní doplňky.
–    nikdy pod čepicí nenoste culíky. Nejenže čepici zbytečně rozšiřují, ale i překáží
–    čepici z hlavy sundávejte jen na místech, kde je zrcadlo, například na toaletě. Ženy, které mají dlouhé vlnité vlasy, se o svůj vzhled rozhodně bát nemusí. Stačí, když zelektrizované pramínky „rozčísnou“ navlhčenými prsty a účes je hotov. Pokud máte krátké a neposlušné vlasy, mějte u sebe vždy hřeben ale také gel či lak, které účes upraví během pár minut.

Pod čepici nenápadné sponky

První pomocí, jak předejít rozčepýřeným vlasům, mohou být sponky či malé skřipečky. Jakmile se budete chystat nasadit si čepici, připněte neposlušné vlasy na místech, kde hrozí, že se po sundání nepředvídatelně zkroutí, například u čela nebo uší. Jestliže máte strach, aby se „dílo povedlo“, zkuste na připnuté vlasy stříknout trochu laku nebo je jemně pomazat gelem. Pak určitě vydrží, i když by venku řádil hurikán.

Klobouk nebo kšiltovka

Nevíte, jak správně upravit vlasy nebo se vám velké „šlechtění“ kvůli pár minutám prostě nevyplatí? Pak vezměte za vděk klobouku, kloboučku či kšiltovce. Nejenže zamaskují trčící vlasy, ale skryjí dokonce i stopy mastnoty či odrůstající barvu. Na druhou stranu si ale musíte být naprosto jistá, že na veřejnosti pokrývku nesundáte.

Rozcuch

Máte ráda volnost a ráda se lišíte od ostatních? Pak můžete třeba využít toho, že vám vlasy na hlavě vytvořily parádní rozcuch. Stačí trochu gelu, trochu tupírování a účes je na světě. Navíc nikdo nepozná, že kštice nejde jinak upravit.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *