Modely pro první paprsky

Napsal

Jen co přes den trochu vykoukne sluníčko, začínají ženy ve svých šatníkách hledat oblečení, které by bylo známkou toho, že se blíží jaro. Chtějí sice poskládat elegantní modely, ale na druhou stranu se ještě nechtějí příliš odhalovat. Vsaďte tedy na nápadné vzory a dlouhé kalhoty. Vrchní oblečení doladíte několika vrstvami.

Co je v kurzu

Ptáte se, co v polovině února zrovna letí? Budete se divit, ale právě proto poslední třetinu zimy jsou typické kombinace kávové, hnědé a bílé barvy. Ač by se to na první pohled nezdálo, už několik let to jsou odstíny, které se drží na předních místech oblíbenosti. V obchodech najdete jednobarevné spíše trochu usedlé oblečení, ale také kusy, jejichž originální vzory si žádají elegantní ženy.
Pozitivní je, že tyto barevné kombinace si mohou dovolit nejen mladé slečny, ale také dámy ve středních letech. Rozdílné jsou pouze střihy jednotlivých svršků. Na druhou stranu už určitě samy poznáte, co vám sedí a co ne, případně co se hodí k vaší zaměstnanecké pozici či k věku. Nezapomeňte nový model doladit vkusným doplňkem. I ten totiž může prozradit mnoho zajímavých informací o vaší osobě.

Krémové kalhoty s elegantním kabátkem

Jedním z módních trendů je krémový kalhotový komplet, který vám nejlépe padne, pokud se v látce nachází viskóza. Možná vám v nich bude zpočátku trochu zima, na druhou stranu si pod ně klidně můžete vzít silonkové podkolenky, a nikdo nic nepozná. Kalhotový model můžete doplnit elegantním kabátkem bez rukávů, který střihem odpovídá střihu kalhot. To je důležité, jinak by celý efekt působil trochu zmateně. Jako pohodlné kalhoty můžeme doporučit ty, které mají pružnou látku kolem bříška a zapínají se třemi knoflíky našitými pod sebou. Ke kalhotovému kompletu si můžete obout kožené boty v podobném barevném sladění. Takto oblečená se určitě neztratíte ani v prezidentské kanceláři.

Co nového do šatníku

Pokud si pořídíte kalhotový komplet, je poněkud fádní nosit stále stejný model. Šatník si proto doplňte dalším elegantním oblečením, nabízí se například lehký svetřík s dlouhým rukávem do zvonu s kulatým výstřihem, ke kabátku se hodí i volnější sukně. Jestliže chcete obměnit kalhoty, zkuste se poohlédnout po kalhotách s jemnými kapsami. Budete takzvaně free elegantní.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *