Váš šatník si žádá sukně – které jsou ty pravé?!

Napsal

Váš šatník si žádá sukně - které jsou ty pravéPokud máte pocit, že nám jaro klepe na dveře, máte pravdu. Napřiklad čápi k nám přiletěli o tři týdny dříve, než je zvykem. Je to tím, že teplé počasí nám tento týden skutečně přálo a nám nezbývá nic jiného, než uklidit zimní bundy a připravit náš šatník na nějaké trendové oblečení – sukně , se kterými zazáříte. Máme pro vás několik tipů, které se po několika sezónách osvědčily a my víme, že vám budou slušet.

Pouzdrové sukně – ty nikdy nezestárnou!

Jak už bylo zmíněné, zimní počasí je za námi a nás trápila doteď jedna věc. Mnoho žen miluje pouzdrové sukně, jenže většina také neví, jakou obuv zvolit. Pokud žijete na místech, kde vás “zimní čas”..ještě neopustil, máme tu radu, jak k ní nosit jen to nejlepší.
Většinou jsou tyhle trendy sukně ušité z bavlny, nebo tvídu – prodávají se nejčastěji v nesmrtelné černé barvě, což dobrou zprávou je, že jsou IN i jiné – pestrobarevné kombinace. Ovšem jednou z nejlepších barev, kterou můžete zvolit je : zelená. modrá, šedá nebo červená. Pakliže vás trápí stále chladné dny, není problém si pod sukni vzít módní legíny či punčochy. Vhodným doplňkem k této sukni je například “velký” pásek se sponou či kabelka v pastelové barvě. A jakou obuv zvolit? Dobrého společníka vám bodu dělat tzv. jehly, kozačky, boty do půli lýtek či kotníčkové. A materiál? Je to jednoduché – prakticky cokoliv, na co si jen vzpomenete : kůže, semiš nebo tvíd. Nejdůležitější je mít nohy v teple. Takovou sukni můžete obohatit ještě o černou lesklou bundu, kabát, nebo módní čepičku.

Minisukně – letní kousek do jara

Možná si myslíte, že na něco takového máte dost času, ale pokud skutečně módu milujete a jste ochotna pro ni obětovat i nějakou tu dřinu v posilovně – máte vyhráno. Minisukně si totiž žádají pěkné nožky. Nemusíte však nutně vypadat jako topmodelka, aby vám slušela. Důležité je, že počasí ještě není to nejideálnější, proto by k takovému kousku neměli chybět silonkové punčocháče či legíny. Také vás možná překvapí, že si ženy myslí, že k minisukním patří boty na vysokých podpatkách – což je omyl. Nejlépe se hodí boty bez podpatků, které jsou trendy a pohodlné. Zároveň podtrhnete nesmrtelnost 60. let. Netvrdíme, že jehly jsou špatné, ale působí příliš vyzívavě a rok 2010 je ve znamení pohody, ležernosti a elegance.

Nabírané, skládané nebo balonové?

Dobrou zprávou je, že tento rok si můžete doslova vymýšlet a nosit každou, která se vám zalíbí. Tuto sezonu mají hold sukýnky comeback a je na ně upřena mnohem větší pozornost, než na kalhoty. Těch jsme si v zimě užily až až. Držte se však pravidla, že pokud sukni, tak zajímavou a pokud má být sukně zajímavá, měla by mít třeba objemnější střih nebo výrazné potisky.

Džínovina..to je věc!

Pamatujete ještě na doby, kdy se nenosilo nic jiného, než samá džínovina? Ty doby byly a jsou zpět – ovšem v přiměřené míře. Kdysy byla jednou největších fanynek džínoviny například Victoria Beckham nebo Britney Spears. Tuto sezonu si i vy můžete dovolit tenhle luxus v podobě sukně. Džínové mini působí jednoduše velmi ženště a na léto jsou dvakrát tolik vhodné. Dříve se k takové minisukni nosila džínová bunda, ale dnes ji raději vyměnte za ležerní košili nebo svetřík.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *