V rytmu tanga

Napsal

V rytmě tangaHistorie kalhotek spodního prádla s minimem látky, se začala psát někdy kolem roku 1939, velmi dlouhou dobu byly výsadou dívek lehčích mravů. V roce 1970 dochází k průlomu a v puritánské Americe se na trhu objevují plavky, jejichž spodní díl sestává jen z několika šňůrek a dráždivého trojúhelníčku vpředu. Amerika zůstala v šoku a tento výstřelek tvrdě bojkotovala. Na druhé straně, s velkým nadšením ho přijali na brazilských plážích a zahanbit se nenechali ani Francouzky.

Absolutní boom prožívají “tanga” v 90. letech. Upnuté džíny, lehce průsvitné materiály, přiléhavé šatičky … to vše způsobilo, že “bombarďáky” byly nahrazeny minimalistickým spodním prádelkem.

Při nošení těchto kalhotek je však důležité si uvědomit několik důležitých faktů. V první řadě byste se měli vyhýbat materiálem z uměliny, lékaři doporučují bavlnu, nebo přírodní hedvábí. Ty jsou vzdušné a zabraňují vzniku nepříjemných kožních alergií. Dalším důležitým krokem ve správném výběru “provázků” je jejich správná velikost. Příliš obtažené a těsné kalhotky způsobí více škody než užitku. Jednak zaříznutá kalhotky na všech stranách není nic příjemného ani estetického, jednak při každém pohybu přenášejí do pochvy nebezpečné bakterie, které mohou způsobovat různé problémy (záněty, nepříjemné výtoky, svědění, pálení).

Pokud máte celý den svá tajná místa oděné do tohoto sexy kousku, vyměňte ho doma za něco volnější. Velkou službu vám udělá volný bavlněný domácí oděv (klidně si ho oblékněte “na ostro”) a do postýlky si také dejte něco volnější a vzdušné (vynikající je noční košile, která vaše tělo bude moci nechat volně dýchat, vhodné jsou i vzdušné bavlněné kalhoty nebo šortky . A pokud si nenavléknete nic, také dobře …)

Výrobci spodního prádla skutečně nezahálejí. Obchody jsou do prasknutí plné různými druhy, barvami, vzory, a při pohledu na ně se nám zastavuje dech. Velmi oblíbené tanga jsou sexy krajkové, které jemně přilnou k tělu a dodávají pocit neodolatelnosti. Co se týče výběru barvy, záleží jen na barvě, která převládá ve vašem šatníku. Nevíte-li si vybrat, zapomeňte na klasickou bílou a černou. Vašemu opálení tělu sluší pastelové barvy a váš partner při pohledu na barevnou krajku určitě oněmí úžasem.

Pokud patříte mezi fanynky  kalhot či sukní s extrémně nízkým pasem, výrobci “malého nic” mysleli i na vás. Jsou z velmi příjemného a jemného materiálu, který je měkkoučký a vaše tělo pohladí. Časy, kdy mělo vaše spodní prádlo trčet z kalhot jsou dávno fuč, sáhněte proto raději na tyto nenápadné doplňky vašeho šatníku.

Chystáte se vybrat za sportem a nevíte co pod oblečení? Zkuste bavlněné tanga vyráběné právě k této příležitosti (samozřejmě, že se dají nosit kterýkoliv den v týdnu a na jakoukoli příležitost). Sportovní kalhotky jsou měkké, splynou s vaším tělem a vy budete moci bez nepříjemných pocitů “tam dole” spalovat kalorie.

Pokud se chystáte upoutat spodním prádlem, zda ukojit svou zálibu v tomto oděvu, nezapomínejte ani na podprsenku. Kalhotky by bez ní mohlo být smutno. A řekněte, není pocit z nádherného spodního prádla na vašem těle nádherný? Nejen pro partnera, ale i pro vás!

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *