Uberte si pár kilo s letní módou

Napsal

Uberte si pár kilo s letní módouKdyž se přehoupne leden na měsíc únor, začínají ženy bláznit s dietami, kterými si chtějí vylepšit svou postavu. Snaha jim vydrží ještě v březnu. Jakmile je ale duben či květen a sluníčko začíná více hřát, už vymýšlejí, jak by se faldíky mohly schovat za „chytrými“ modely. Pojďte se tedy inspirovat.

Elegance versus sport

Myslíte si, že dva různé styly se nedají spojit? Naopak jsou nejlepší kombinací, v níž se pár kilo navíc spolehlivě ztratí. Navíc jsou tyto modely více než praktické. Oblečte si například letní barevnou košilku s krátkým rukávem, ve které vyniknou vaše krásná pevná prsa, a bílé kraťasy (krátké či tříčtvrteční), v nichž zamaskujete vystouplé bříško či větší zadeček. Postavu vylepšíte i kratšími letními šaty, ve kterých vyniknout krásná stehna a lýtka. Na nohy si obujte klasické sportovní sandály a můžete vyrazit.

Praktičnost sportovního a elegantního modelu je v tom, že vám nikde nic nebude překážet v rychlejší chůzi po parku či svižnějšímu pohybu při spěchu na autobus. V lehké košili a krátkých kalhotách ale můžete vyrazit jak na rodinný výlet například na zámek či do zoologické zahrady, tak na cyklostezku s kolem či bruslemi. Nejenže budete vypadat stále „šik“, ale každým pohybem v krásném oblečení se vám určitě kila budou shazovat snadněji.

Elegantní doplňky

Nejdříve se věnujme doplňkům, co se týče výběru tašek či kabelek. Zvolte vždy takovou, která bude odpovídat vašim potřebám. Pokud nosíte pouze peněženku, mobilní telefon, deštník, případně líčidla, určitě vám bude stačit malá lehká kabelka, která potvrdí, že se v módě a vlastním stylu vyznáte. Jestliže ale potřebujete mít u sebe například také různé desky či pouzdra, nebojte si pořídit „mohutnější“ kabelu. I letos jsou „in“ a navíc vůbec nevypadají nevkusně. Naopak, dotváří váš styl a dodají vám na vážnosti.

Šperky – náušnice, prstýnky, náramky. Ani na tyto doplňky nesmíte zapomenout. Pokud chcete odpoutat pozornost například od vystouplého bříška, přitáhněte pohled okolí třeba na dekolt. Určitě zabere větší výstřih, v němž si bude „hovět“ lehký náhrdelník s větším přívěškem. Vsaďte i na kovový pásek na kalhotách, který zamaskuje širší boky. Své udělají i elegantní náramky či robustnější (ale ne těžké) náušnice. Záleží také na účesu – delší vlasy můžete nechat klidně volně rozpuštěné. Kratší kštici můžete ozdobit jemnými skřipečky.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *