Jaké jsou letošní trendy v pedikúře aneb léto v pantoflích

Napsal

Horké letní dny, svěží drinky, vaše oblíbené šaty a romantické pantofle či sandálky. Přesně tak bude vypadat vaše krásné léto plné trendů a nádherných outfitů. Abyste ale nezkazila dojem krásného a slazeného vzhledu, je třeba se zaměřit na všechny kousky vašeho těla. Řeč bude o nejlepších trendech letošního roku pro vaše nohy.

Vedle krásně upravených vlasů, oholených nohou a upravených nehtů na ruce je třeba dbát také na pedikúru. Zatímco v zimním období snadno schováte nohy do teplých ponožek, v létě se odhaleným nožkám nevyhnete.

Oblíbené boty, ve kterých krásná pedikúra vynikne

Velkým trendem letošního léta budou otevřené sandálky s pásky. Do takových bot je žádoucí vybrat jemný, ale maximálně upravený styl pedikúry. Vedle sandálů jsou stále na vzestupu také pantoflíčky, stálicí zůstávají také letní střevíčky. Pokud máte v plánu jet na dovolenou, bude nová pedikúra velmi důležitá. Bosé nohy na pláži totiž nemohou zkazit váš celkový dojem.

Pedikúra, se kterou zazáříte

Kromě krásných nehtů na nohou je třeba se postarat i o odumřelou nebo tvrdou kůži kolem chodidel. Většinou se jedná o ztvrdlé paty nebo tvrdou kůži kolem nehtů. Pedikérka profesionál vás zbaví veškeré odumřelé kůže tak, aby byly nohy krásné, hebké a jemné na první pohled i dotek. Samotný lak na nehtech je jen stylovou třešničkou na dortu, se kterou podtrhnete dojem z vašeho vzhledu.

Letošní trendy pedikúra

Chcete se držet moderních a trendy barev, se kterými nikdy nešlápnete vedle? Letos vsaďte na naprostou klasiku. V pedikúře se totiž letos neobjeví žádná extravagance ani velká kreativita. Zato si můžete být jistí, že nikdy nešlápnete vedle s přirozenými tóny barev, které se navíc i hodí ke každému outfitu, ať už zvolíte jakoukoliv barevnou variantu.

Není nad rudou klasiku

Nebojte se a vkročte do léta s rudou pedikúrou. S touto velmi ženskou barvou totiž nemůžete šlápnout vedle, je totiž jednou z nejpoužívanějších barev v pedikúře. Navíc zářivě červené nehty s oranžovým podtónem budou vypadat neodolatelně k vaší opálené pokožce. Zkuste tuto klasiku například na dovolenou a nebojte se toho.

Tradiční i originální

Řeč je o francouzské pedikúře. Podobně jako u manikúry, i tady je francouzský styl velmi oblíbený. Pokud milujete klasiku, nechte si na nohách vyrobit tradiční jemnou francouzskou pedikúru s bílými konci. Tím rozhodně nemůžete nic zkazit, protože pro letošní léto bude tento trend velmi populární. Jestliže tuto klasiku ale chcete trochu zvýraznit, buďte originální a zvolte jinou barvu než bílou. Barevné konce budou trendy, zároveň veselé a žhavé, jako léto samo.

Růžová se hodí ke všemu

Chcete vždy dokonale ladit se vším, co vytáhnete ze šatníku? Pak zvolte neutrální, světlý odstín růžové barvy. Tyto jemné, něžné a neutrální odstíny budou i pro letošek zdobit žebříček trendů, a tak se nemusíte bát, že bude tento styl příliš nudný. Nehty jsou v přirozeném tónu barvy krásné a upravené, působí romantickým a něžným dojmem.

Stejně tak se můžete rozhodnout i pro nude odstíny, které jsou vedle růžových barevných tónů ještě o něco méně výrazné. Jemná béžová nude barva bude působit elegantně v pantoflích během pochůzky městem, v pohodlných sandálech na výletě i ve vašich nejlepších letních střevících na luxusní večeři.

Hit léta je čokoláda

Podobně jako i světle růžové nebo nude barvy se můžete spolehnout také na odstíny hnědé. Například čokoládově hnědá barva bude na pedikúře vypadat skvěle v každém případě a s kdejakým outfitem. Navíc k opálené pokožce nemůžete vybrat lepší barvu.

Pokud se tedy budete držet přirozených barevných kombinací a nebudete zbytečně vymýšlet extravaganci, pak se rozhodně trefíte do letošních trendů pedikúry. Vaše nohy budou stále upravené a krásné, a tak vám nic nebrání k tomu si užít léto naplno.

Zdroj foto: www.freepik.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *