Miss Langmannová – nejvíce se ukazuje v Německu

Napsal

LangmannováUrčitě si vzpomenete na hnědovlasou vítězku prestižní soutěže Česká Miss z roku 2006 Renatu Langmannovou. Tuto téměř už pětadvacetiletou krásku, která se věnuje nejen studiu na Policejní akademii České republiky, moderování a podílí se i na řadě dalších projektů, například spolupořádá školu modelek tzv. Modeling camp Renaty Langmannové, obdivují především zahraniční milovníci modelingu.

Ve vlasti pracuje jen málo

Jak modelka uvedla pro jeden internetový server, v České republice pracuje jen velmi zřídka. „U nás v republice si práci opravdu vybírám. Na módní přehlídky chodím pouze výjimečně,“ sdělila Langmannová. Jedním z důvodů, proč začala pracovat za českými hranicemi, je pravděpodobně také cena, kterou tam získá za představení modelu na přehlídkovém molu.

V Čechách jsou modelky za desetitisíce

Kde kdo z nás si představuje, že modelky si například hodinovou procedurou po přehlídkovém molu vydělají několik stovek tisíc korun. Jak se ale nedávno nechala jedna z nich slyšet v televizi, opak je pravdou. Dívky dostávají běžné honoráře v řádech desetitisíců. To je možná pravý důvod, proč modelka Langmannová, která má podle svých slov rozum a zůstává nohama na zemi, ukazuje své krásné pěstěné tělo na německých přehlídkách, kde si za jeden večer přijde i na několik tisíc euro, což je nesrovnatelná představa s odměnami, které si vydělají české modelky za stejnou dobu přehlídky „doma“. Podle Langmannové jsou na tom úplně nejhůř ty dívky, které nemají „titul“ Miss a jsou pro sponzory úplně neznámé.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *