Máte pocit, že vám příliš šediví vlasy? Máte potíže se zažíváním? Pomůže přírodní medicína

Napsal

Přírodní medicína má velkou výhodu v tom, že přistupuje často k léčbě našich problémů komplexně. To znamená, že užívání přírodních preparátů a různých doplňků stravy zpravidla jde cestou posílení našeho organismu jako celku. To následně může vést k ústupu nejrůznějších zdravotních komplikací, které spolu zdánlivě nemusí souviset. Například takové nadměrné šedivění vlasů a zároveň potíže se zažíváním, bývají obvykle znakem, že naše tělo není v úplně dobré kondici. Někdy za to může špatná strava, špatný životní styl nebo nadmíra stresu. Případně to jsou různé kombinace těchto faktorů, což rovněž není nic výjimečného.

Přírodní medicína

Přírodní medicína

Dotyk přírody na šedivé vlasy

Existuje celá řada doplňků stravy, a pak jsou tady ty, které za sebou mají výsledky. Je to dáno zejména unikátností jejich složení, což je typické také pro přípravky New Nordic. Životodárná síla přírody ze severských zemí přináší nejlepší přípravky na šedivé vlasy. V jejich složení najdeme jablko, proso a přesličku rolní. Kombinace těchto látek znamená například přísun vitamínů skupiny B nebo železa, které jsou prospěšné pro posílení našich vlasů. V přesličce potom kromě křemíku najdete také vápník, zinek nebo měď, která rovněž hraje ve zdraví našich vlasů velkou roli. Látky dobře působí nejen na vlasy, ale také na:

  • Pokožku
  • Nehty
  • Kosti

Není to rozhodně náhoda, protože pokud máme problémy s předčasným šedivěním nebo vypadáváním vlasů, často máme potíže třeba s lámavostí nehtů, případně máme nejrůznější kožní problémy. Tyto věci spolu zkrátka souvisejí.

Zažívací potíže?

Trpíte-li na zažívací problémy, může to být druhotný příznak celé řady jiných zdravotních potíží. V tomto případě vám může přijít vhod výživový doplněk se skořicí, který obsahuje další přírodní extrakty jako kardamon nebo máta a bioaktivní živiny. Problémem je nafouknuté břicho? Potom by vám právě tento přípravek mohl pomoci, pokud vám díky svému složení uleví od nadýmání a křečí.

Zdroj obrázku:
Lunov Mykola / Shutterstock.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *