Které slavné hollywoodské ženy odmítly plastiku?

Napsal

Jsou slavné, krásné, úspěšné a razantně řekly NE plastickým operacím. Přesto vypadají úchvatně. Pojďme se společně zaměřit ha hollywoodské herečky, které si nenechají diktovat pravidla krásy.

Meryl Streep

Herečka, která nezapomenutelně ztvárnila Mirandu Priestly ve filmu Ďábel nosí Pradu, Donnu v muzikálové komedii Mamma Mia! a například i hlavní role ve filmech Sophiina volba a Madisonské mosty, je známou odpůrkyní plastických operací.

Meryl Streep letos oslaví již 75. narozeniny a stále si drží své kouzlo. V souvislosti s plastikami prohlásila, že ona bere stárnutí jako dar a nemá potřebu ho schovávat či maskovat. Lidé v jejím okolí, kteří estetické zákroky podstoupili, tím často změnili své rysy a vypadají, jako kdyby nosili závoj.

Emma Thompson

Další oscarová herečka, která je známá svým negativním postojem k plastikám, je Emma Thompson. Čeští diváci si ji asi nejlépe pamatují z filmu Láska nebeská, fanoušci Harryho Pottera v ní poznávají trochu praštěnou učitelku jasnovidectví Sibylu Trelawneyovou, a humornou postavu si zahrála také ve filmu Dítě Bridget Jonesové. Naopak odvážnou roli ztvárnila ve filmu Hodně štěstí, pane Veliký, kde se odhalila před kamerou.

Emma Thompson považuje fenomén věčného mládí za jakousi davovou psychózu a nechápe, proč svět, zejména ten filmový, považuje stárnutí za něco negativního a nenormálního.

Julianne Moore

Herečka Julianne Moore, kterou známe například z filmů Hodiny, Hannibal, Bláznivá, zatracená láska či Kingsman: Zlatý kruh, překročila již práh šedesátky, ale botox nepovažuje za nutný. Podle ní totiž lidé po botoxu nevypadají lépe, protože je patrné, že si něco udělali s obličejem a vypadají zvláštně a trochu cize.

Stejně jako její herecké kolegyně, které se stárnutí nebojí, to považuje za zcela přirozený proces, který se nevyhne nikomu z nás.

Halle Berry

Také herečka Halle Berry se nevyhnula otázkám o tom, proč si ještě nenechala upravit obličej. K tomu aby uspěla v Hollywoodu i po padesátce ale žádné plastické úpravy nepotřebuje. O tom nás předsvědčila ve snímku Králové, John Wick 3 a Modřiny. Její fyzička a vzhled jsou neuvěřitelné a rozhodně jí můžeme dát za pravdu, že plastika není v jejím případě na místě.

Halle Berry má na stárnutí rozumný názor a stojí si za tím, že chce stárnout a stále poznávat svou tvář. Ačkoliv tlak na podstoupení nějaké plastiky byl na ni v jednu dobu enormní, nepodlehla dobře míněným radám a vypadá fantasticky.

Salma Hayek

Další hollywoodská žena, která překročila padesátku a nenechá na sebe sáhnout plastické chirurgy, je Salma Hayek. Herečka pocházející z Mexika nezapře své kořeny a vidět jsme ji mohli ve filmu Frida, kde si zahrála slavnou malířku, a dále třeba ve snímcích Zabiják & Bodyguard, po boku Pierce Brosnana ve filmu Když se setmí a nebo třeba v hlavní roli ve filmu Bez kalhot: Poslední tanec.

Posedlosti mladistvým vzhledem nerozumí a neholduje. O svou pleť se pečlivě stará kvalitní kosmetikou, ale potřebu nechat si chirurgicky upravit svůj obličej nikdy nepocítila.

Julie Roberts

Dokážete si představit jeden z nejikoničtějších hollywoodských úsměvů po botoxu? Julia Roberts naštěstí také ne. Jednou sice botox podstoupila, ale s jeho výsledky byla natolik nespokojená, že už mu další šanci dávat nebude. Při vyjmenovávání jejích nejslavnějších rolích musíme samozřejmě zmínit prostitutku Vivienne ve filmu Pretty Woman, film Erin Brockovich, Notting Hill, Nevěsta na útěku a Jíst, meditovat, milovat.

Ve spojitosti s chirurgickými vylepšeními se nechala slyšet, že ji mrzí, v jaké době žijeme. Některé ženy nedají samy sobě šanci zjistit, jak by vypadaly, kdyby přirozeně zestárly. Julia Roberts chce, aby její děti poznaly z výrazu jejího obličeje, kdy je šťastná, smutná či naštvaná.

Kate Winslet

Slavná hollywoodská herečka, kterou proslavila role ve velkofilmu Titanic, příští rok oslaví padesáté narozeniny. Kate Winslet ovšem známe také z celé řady dalších skvělých rolí. Zahrála si v filmu Prázdniny, Nouzový východ, Předčítač, Hora mezi námi či například Avatar: The Way of Water.

V reakci na to, jaký má názor na plastická vylepšení, se zcela jasně vyjádřila tak, že je proti nim. Jako herečka netouží po tom, aby ji navždy zamrzl výraz tváře a chirurgická vylepšení jsou proti jejímu přesvědčení.

Souhlasíte s námi, že zmíněné hollywoodské krásky skutečně stárnou s grácií a vypadají fantasticky? Botox a další chirurgická vylepšení rozhodně nemají zapotřebí a my jim fandíme.

Zdroj textu: people.com, www.csfd.cz

Zdroj foto: www.wikimedia.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *