Konečně, Madonna malou Mercy adoptuje

Napsal

Konečně, Madonna malou Mercy adoptujeÚspěšná zpěvačka Madonna (50) nakonec ve svém boji o adopci 3-leté Mercy James uspěla. Nejvyšší soud v Maláwii Madonně schválil žádost o adopci, a to i přesto, že v zemi nesplnila požadavky pobytu osmnácti měsíců.„Madonna ukázala, že je odvážná a že má dostatečný soucit k tomu, aby se o malou Mercy ucházela,“ uvedl šéf justice Lovemore Munlo.

Zpěvačka má tedy na kontě o jednu starost méně. Avšak slavná popová hvězda ještě neměla tu možnost setkat se s pravou matkou Mercy, jelikož malawští úředníci budou muset malou holčičku kontrolovat ješte rok předtím, než vše bude oficiální.

„Jsem z toho nadšená. Já a moje rodina se na sdílení života s ní opravdu tešíme,“ vyjadřuje svou radost Madonna.

Mercy je navíc již druhé malawské dítě, které Madonna adoptovala. V roce 2006 to byl chlapec David Banda. Zajímavé ale je, že před třemi měsíci malawská vláda už třínásobné matce zakázala adoptoval další dítě z toho důvodu, že randí s příliš mnoha muži. Dá se tedy říci, že padesátiletá hvězda má celkem štěstí.

„Naše hlavní taktika spočívá v tom, že nebudeme posílat naše děti do rozpadlých rodin,“ nechal se citovat úředník z Malawského ministerstva žen a dětské sociální péče.

„Její vztahy můžou negativně ovlivnit průběh adopce Mercy.“

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *