Trendy pro plavky v roce 2018 – co přináší?

Napsal

I když léto je ještě daleko, neuděláte chybu, když začnete pomalu ale jistě přemýšlet nad tím, s jakými plavkami zaujmete na dovolené. Jak se můžete přesvědčit na webu https://www.moje-pradlo.cz/damske-plavky, sortiment se už pomalu ale jistě začíná výrazně plnit. Jestliže máte v plánu vybrat konkrétní model, podívejte se, jaké dámské plavky budou v roce 2018 odpovídat současným trendům.

Dámské plavky

Dámské plavky

Minimalistické střihy

První trend je rozhodně spojený s tím, že v roce 2018 budou stále frčet různé netradiční střihy. Pokud jde o dvoudílné plavky, tak zde je trend celkem jasný. Je stále více ubíráno na látce a tak dochází k výraznému odhalování ženského těla. Pokud máte dobrou postavu, rozhodně se tohoto trendu nebojte a jděte danou cestou. Navíc si díky plavkám opálíte téměř celé své lo.

Minimalistické střihy se ale netýkají nutně jenom dvoudílných plavek. Jsou hitem i u těch jednodílných. Ty už dávno nemusí být volbou, jak zakrýt nějaké to kilo navíc. i u jednodílných krajek dochází k trendu, kdy se množství látky zmenšuje. Objevují se tak různá zajímavá vykrojení, třeba v oblasti:

  • icha
  • Dekoltu
  • Zad

Do popředí se dostává také krajka

Myslíte si, že krajka je a bude nutně spojena jenom s vaším spodním prádlem? Když se podíváte na trendy pro dámské plavky na rok 2018, tak zjistíte, že se krajka dostává i do tohoto segmentu. Nikoliv jako prvek, ze kterého jsou plavky vyrobeny, ale spíše jako doplňkový estetický prvek, kterým lze na pláži zaujmout. Je zajímavým doplňkem jak horního, tak i spodního dílu vašich plavek.

Dámské plavky

Dámské plavky

Různé ozdobné prvky

Nejenom krajka, ale i řada různých ozdobných prvků je něčím, co bude v roce 2018 trendem. S čím zaručeně neuděláte chybu? Mohou to být třeba drobné kamínky, které budou do horního, ale i spodního dílu decentně vsazeny a budou ho elegantně zdobit. Bát se nemusíte ani různých řetízků u plavek, které zde budou mít hlavně svou estetickou funkci. Pozor jenom na to, abyste si je někde nešikovným pohybem nezatrhla.

Podívejte se do minulosti

Retro styl bude v roce 2018 frčet. Pokud chcete opravdovou a změnu a hledáte něco, s čím na pláži zaujmete, potom zkuste tento trend, který je aktuálně stále více vidět. Jak takové dámské plavky vypadají? Zaujmou nejenom svými střehy, které skutečně odrážejí minulou dobu. Zaujmou také svým barevným provedením. Jenom málokdy půjde o jednobarevné modely, jelikož v tomto duchu se nesou spíše různé potisky. Dominovat budou květinové motivy, ale rozhodně nebudou tím jediným, co se retro plavek týká. Zkuste je a sama uvidíte, jak zajímavé, ale i pohodlné mohou být.

Share