Katy Perry a Dita Von Teese bojují proti AIDS

Napsal

Katy Perry a Dita Von Teese bojují proti AIDSJe hezké vědět, že celebrity natáčí filmy, abychom se o sobotních nocích nenudili a měli se na co podívat. Skutečnost však je, že pomáhají i na dobré účely a kdejakému odpůrci hollywoodských hvězd by připadalo toto tvrzení jako holý nesmysl. Pravdou ale je, že je to pravda, díky bohu. Zpěvačka Katy Perry a striptérka Dita Von Teese navrhly kolekci H&M triček, jejichž zisk půjde částečně na prevenci proti zákeřnému AIDS.Oděvní kolekce pro muže a ženy je navržena tak, aby pomohla šířit informovanost dnešní mládeže o HIV a AIDS.
Katy si na svá trička navrhla chytrou větu “ „WHAT’S ON THE OUTSIDE IS WHAT COUNTS“. Zatímco Dita se nechala vyfotit se svými ikonickými rudými rty, klenutým čelem a tričkem s krátkými rukávy.

Oblečení bude k dostání v síti prodejen H&M 28.května. 25% z celkového zisku oblečení z organické bavlny bude věnováno na prevenci proti HIV a AIDS do UNFPA, MTV’s Staying Alive Nadace a YouthAIDS. Mezi další celebrity, kteří se na tomto projektu podílely patří například také Cyndi Lauper, Yoko Ono,hip hopová skupina N.E.R.D, Tokio Hotel a mnoho dalších.

[nggallery id=67]
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *