Kabelky – podle čeho skutečně vybírat?

Napsal

Kabelky - nejlepší módní doplňekKabelky, tašky, batohy nás doprovází v každodenní rutině i při slavnostních chvílích. Každá moderní žena, by bez kabelky neměla vyjít ven. Při výběru většinou podlehneme módě, všímáme si tvaru a barvy. Pro ženu je kabelka vším. Vždyť co všechno v ní můžeme uschovat? Od šminek, parfému, mobilního telefonu, fotky dětí, léků na bolest hlavy ..

Jak vybírat správně?

Pokud se rozhodujete o koupi kabelky, zvažte její využití a vybírejte především podle vašeho šatníku. Současná móda má širokou nabídku. Každá žena si může vybrat kabelku podle svého typu a to elegantní, romantickou, sportovní. Nezapomíná se i na ženy, které upřednostňují praktické prostorné kabelky. Nový módní styl,, byznys „je určen nejen podnikatelky, ale nezapomíná se i na pracovní vytíženost dnešních žen. Jsou velmi praktické a pokud s sebou nosíte diář nebo spisy tak to bude určitě správná volba.

Jediným hlavním prvkem, který móda momentálně zamítá jsou dlouhé uši. Doporučuje se, aby vám kabelka sahala po loket. K hitem určitě patří kabelka, která se nosí v ruce. Tyto kabelky jsou praktické pokud máte s sebou jen drobné maličkosti.
Samozřejmě do společnosti a na slavnostní příležitosti nosíme ty maličké, lesklé, kde si můžeme odložit zrcátko či rtěnku.

A co se týká materiálů? Určitě jsou v módě látkové, vyšívané, ozdobené kamínky, štrasem, z lakované kůže, denimové, pletené, háčkované, taštičky s výšivkami…jednoduše vše co vás napadne.

Móda se vyznačuje barevností a proto musí být i kabelky vhodně sladěné s vaším oblečením. Barva kabelky by měla být vždy vhodně sladěná s obuví. Proto je lepší mít více kabelek v různých barvách, které ladí s obsahem vašeho šatníku. V kurzu jsou hnědé tóny, načervenalé, často se objevuje kombinace dvou barev. Velmi praktické však zůstávají kabelky černé barvy.

Když se obléknete do nejnovějšího modelu od Versaceho či Escady, nemůžete si vzít kabelku z galanterie. Chce to značku a to nejlépe takovou, která má za sebou již dlouhou tradici. Pokud tedy hledáte kabelky, kterým neodolají ani slavné filmové hvězdy, rozhodněte se pro výrobky světoznámé renomované firmy. Mezi elitu určitě patří značka Louis Vuitton, která se kromě své kvality vaznačuje také dražší cenou.
Světoznámý tvůrce kabelek na letošní sezónu vsadil na osvědčené, jednoduché a čisté tvary, které působí nesmírně elegantně.

Dobrá rada na závěr: když ubereme na oděvu, tak přidejme na doplňku. A právě kabelky, patří k doplňkům, které potvrzují image.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *