Jarní nákupy: co mít ve skříni než se oteplí

Napsal

Jaro je tu od toho, aby vás potěšilo, ale také od toho, abyste si udělaly pořádek v garderobě. Víte, co je potřeba si pořídit? Máme pro vás seznam toho, co si musíte pro jarní sezonu připravit.Giles

Nemusíte mít všechny, ale alespoň jednu věc si z následujícího seznamu rozhodně pořiďte. Přiblížíte se tak módním trendům ze světových přehlídkových mol. A taky zaujmete.

Ptačí potisky

Stejně jako byly v loňském roce na špici potisky květin, jsou letos v kurzu obrázky ptactva. Návrháři mají v oblibě především kolibříky, labutě a bažanty. Najdete je drobně rozeseté po látce, nebo ve větším provedení, kdy vám křídla přepadávají přes výstřih. Nebojte se barev a vybírejte ty výraznější na nevýrazném podkladu.

Commuun

Jemné pastely

Pokud máte ráda jemné barvy a slabé odstíny, letošní jaro si užijete. Pořiďte si alespoň jedny šaty v pastelových odstínech žluté nebo růžové. Délku volte těsně nad kolena, protože k pastelové se hodí i trocha cudnosti. Vybírat můžete už nyní v běžných sítích obchodů.

Varianta od Prady

Varianta od Prady

Varianta od H&M

Varianta od H&M

Barokní vzory

Vlnky, ornamenty, smyčky a spletence. To všechno snesou vaše šaty nebo sukně. Trocha baroka na vašem oděvu upoutá pozornost a současně skryje nedostatky. Vyzkoušejte zajímavé vzory i látky.

Varianta od Aquilano-e-Rimondi

Varianta od Aquilano-e-Rimondi

Varianta od H&M

Varianta od H&M

Pásek prosím

Pásky jsou stále v kurzu. Ale pozor, neopásejte se v pase, jako tomu bylo před půl rokem. Tentokrát pásek posuňte trochu níže. Může vám zvýraznit jednoduché šaty, nebo zkrátka oddělí halenku od sukně. Pásky volte silné, z výrazného materiálu. Neměly by svou barevností příliš přehlušovat ostatní oblečení. Volte je proto tón v tónu.

Celine

Trocha lesku

I když je třpyt především doplňkem pro zimní období, letos si ho užijete i na jaře. Vyzkoušejte blyštivé blůzy, trenčkoty s metalovými odlesky. Věřte, že se lesklé materiály budou pod slunečními paprsky krásně odrážet.

Varianta od Miu-Miu

Varianta od Miu-Miu

Varianta od H&M

Varianta od H&M

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *